اخبار گچساران

امتیاز تیم فوتبال دسته دومی انقلاب رباط کریم به گچساران واگذار شد
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ۱:۳٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٥/٢۸
 
گچساران- مسوول امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: امتیاز تیم فوتبال دسته دومی انقلاب شهرستان رباط کریم به شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران واگذار شد. به گزارش ایرنا،" ابوالحسن غلامی" روز پنجشنبه در جلسه شورای ورزش شهرستان گچساران گفت: امتیاز تیم دسته دومی انقلاب رباط کریم به مبلغ دو میلیارد ریال خریده شد.
وی تاکید کرد:واگذاری امتیاز تیم انقلاب رباط کریم با همکاری معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و رییس و هیات مدیره فدراسیون فوتبال کشور صورت گرفت.
وی گفت:60درصد بازیکنان تیم دسته دومی نفت و گاز گچساران، بومی هستند.
غلامی گفت: تیم فوتبال نفت و گاز گچساران هم اینک در حال آماده سازی برای شرکت در لیگ دسته دوم فوتبال کشور است.
استان کهگیلویه و بویراحمد با خرید این امتیاز توسط نفت وگاز گچساران هم اکنون درکنار تیم شهرداری یاسوج دوتیم در لیگ دسته دوم فوتبال کشور دارد.

 
 
آبرسانی به 37روستای گچساران با تانکر صورت می گیرد
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ۱٢:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٥/٢۸
 
گچساران - یک مسوول در شرکت آب و فاضلاب روستایی گچساران گفت:به دلیل بروز پدیده خشکسالی و خشک شدن چاه ها و چشمه ها، به 37روستای این شهرستان با تانکر آبرسانی می شود. به گزارش ایرنا سعادت شیری در جلسه شورای حفاظت از منابع طبیعی گچساران افزود:آب آشامیدنی روستاهای گچساران از 35حلقه چاه آبرفتی و آهکی و 29چشمه تامین می شود.
وی ادامه داد: از تعداد روستاهایی که در شهرستان گچساران با تانکر آبرسانی می شود 32روستا در بخش باشت و پنج روستا در بخش مرکزی قرار دارد.
وی اظهار داشت: هم اینک 20روستای شهرستان گچساران از آب فضای سبز شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران آبرسانی می شود که این تعداد پیشتر 17روستا بود.
شیری گفت: در سال جاری شبکه آبرسانی چهار روستای منطقه خیرآباد به آب سد کوثر وصل شد.
به گفته وی هم اینک بیشترین مشکل کم آبی در روستاهای بخش باشت است و قرار است از آب منطقه تفریحی شلال دون مشکل کم آبی تعدادی از روستاهای بخش باشت رفع شود.
وی بیان کرد در مجموع 60درصد چشمه های گچساران بویژه در بخش باشت خشک شده است ، 70درصد چاههای موجود کم آب و سه حلقه چاه نیز بطورکلی خشک شده است .
شهرستان گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از 220روستا دارد.

 
 
نماینده مجلس:غیرمنطقی عمل کردن حجت الاسلام کروبی بعید به نظرمی رسید
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ۱٢:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٥/٢٥
 

نماینده مردم گچساران استان کهگیلویه و بویراحمد درمجلس شورای اسلامی گفت: آقای کروبی بعد از انتخابات ریاست جمهوری دهم موضع گیری های بی اساس و غیر منطقی گرفت که از ایشان به عنوان یک چهره انقلابی بعید به نظر می رسید. سید قدرت الله حسینی شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بارخ دادن اتفاقات اخیر برخی افراد تکلیفشان را با نظام روشن کردند که دبیرکل حزب اعتماد ملی نیز از این افراد بوده است.
حسینی اظهار داشت: آقای کروبی با ادعاهای خود، موجبات شادی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی از جمله آمریکا و اسراییل را فراهم آورد. وی گفت:انتخابات ریاست جمهوری دهم یکی از سالم ترین انتخابات در کشور و دنیا بوده است و برخی از سیاسیون بنا به دلایل شخصی و جناحی به آرای مردم تمکین نکردند و بر طبل تقلب کوبیدند. حسینی ابراز داشت: همه حرکت هایی که بعد از انتخابات در کشور رخ داد در راستای تحقق اهداف دشمنان اسلام و نظام بود و طراحان این برنامه ها در تلاش بودند که شیرینی این پیروزی را در کام مردم تلخ کنند. وی گفت: آقای کروبی که در انتخابات ریاست جمهوری دهم آرایش از میزان آرای باطله هم کمتر بود، انتظار نمی رفت که دست به چنین اعمالی بزند.


 
 
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران :
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٩:٥٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٥/٢۱
 

بیش از 100 دستگاه ریسیور ماهواره در این شهرستان کشف شده است .

 فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت : یک دستگاه خودرو پژو حامل بیش از 100 دستگاه ریسیور ماهواره در این شهرستان کشف و ضبط شد .
سرهنگ قدرت الله بیعت اصل در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، منطقه - کهگیلویه وبویراحمد ،افزود :در اجرای طرح جمع آوری تجهیزات ماهواره ای و مشروبات الکلی مأموران کلانتری 11 گچساران حین گشت زنی در جاده پازنان به یک دستگاه پژو مشکوک شدند و آن را متوقف کردند .
وی اظهارداشت : مأموران در بازرسی از این خودرو به رانندگی فردی به نام (ع –ج)اهل وساکن یکی از بنادر جنوبی کشور 108 دستگاه ریسیور ماهواره کشف و ضبط کردند که راننده اظهارداشت این محموله مکشوفه متعلق به خود وی است و قصد داشت آنها را در شهرستان گچساران بفروشد .
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران خاطرنشان کرد :راننده دستگیر و خودرو مربوطه نیز به پارکینگ منتقل شده است .
سرهنگ بیعت اصل اضافه کرد : همچنین مأموران کلانتری 12 گچساران 26 دستگاه گیرنده ماهواره با تجهیزات مربوطه در این شهر کشف و ضبط کردند .