اخبار گچساران

سرپرست شرکت نفت گچساران از تاسیسات تلمبه خانه گوره بازدید کرد
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٤:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/٢۸
 

سرپرست شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از تاسیسات تلمبه خانه نفت گوره بازدید کرد و در دیدار با کارکنان این تاسیسات به بررسی مشکلات آن پرداخت

سرپرست شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در دیداراز مناطق عملیاتی و تلمبه خانه گوره و تأسیسات نفت و گاز بینک ، با کارکنان این مناطق عملیاتی دیدار و گفت و گو کرد. دراین بازدید ، ضمن بررسی موارد مطروحه در دیدار اوایل سال جاری مدیرعامل (وقت ) شرکت مذکور از این تأسیسات ، برخی دیگر از نیازهای این مناطق از سوی مسئولین و کارکنان بیان و تصمیمات لازم درخصوص رفع این مشکلات اتخاذ شد .
مهندس غلام رضا پاکدل دراین دیدار ، با تشکر از تلاش های همکاران ، بر افزایش رضایت مندی کارکنان و خانواده های آنان و ایجاد تسهیلات رفاهی و خدماتی مناسب و در شأن آنان تأکید کرد و از مسئولین خواست تا از هر کوششی برای رفع تنگناها و مشکلات این همکاران دریغ نکنند . وی همچنین خواستار برنامه ریزی مناسب برای توسعه فضاهای سبز در در محوطه های مسکونی ، ادارات و تأسیسات شد. دراین جلسه اعلام شد که با پیگیری های به عمل آمده مشکل تعدیل مدرک کارکنان در برخی از سمت های موجود ، مورد موافقت مدیر منابع انسانی مناطق نفتخیز جنوب قرار گرفته و در آینده نزدیک بخشی از این مشکلات مرتفع خواهد شد. همچنین در راستای رفاه هرچه بیشتر کارکنان واحدهای عملیاتی ، 90 دستگاه کولر دو تکه در حال خرید است که بزودی در اتاق های کنترل این واحدهای عملیاتی نصب خواهد شد. دراین جلسه ، کارکنان واحدهای عملیاتی خواستار افزایش پهنای باند اینترنت تأسیسات مذکور از دو مگا بایت به چهار مگا بایت شدند که قرار شد اداره مخابرات این درخواست را پیگیری کند.
طولانی بودن مدت تعمیرات اساسی منازل ، وضعیت تعاونی مسکن کارکنان ، تأمین جا و غذا جهت فرزندان تحت تکفل بالای 22 سال که به مراکز درمانی شهرستان ها اعزام می شوند ، از دیگر درخواستها و مشکلات کارکنان این واحدهای عملیاتی اعلام شد که قرار شد توسط مسئولین مربوطه مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.


 
 
دو خبر ورزشی
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٤:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/٢۸
 
داور گچسارانی رقابتهای والیبال جام ملتهای اسیا را سوت می زند
داور جوان و بین المللی والیبال شهرستان گچساران ، رقابتهای والیبال جام ملتهای آسیا را سوت می زند. ،امید فولادی وندا تنها داور ایرانی است که قضاوت های مسابقات جام ملت های آسیا را بر عهده خواهد داشت . فولادی وندا داوربین المللی والیبال چندی پیش در کلاس پیشرفته داوری در کشور رومانی موفق به پیوستن به جامعه داوری بین المللی شده بود . وی در اداره شیمیایی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران مشغول به کار است . ، رقابتهای والیبال بزرگسالان جام ملت های آسیا مرداد ماه سال جاری به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و در شهرستان ارومیه برگزار خواهد شد.
امید فولادی وندا تنها داوری از کشورمان است که در بالاترین سطح والیبال قاره کُهن ، این مسابقات را قضاوت خواهد کرد. در این رقابت ها کشورهای استرالیا ، چین ، کره جنوبی ، ژاپن ، اندونزی ، قزاقستان ، چین تایپه و ایران حضور خواهند داشت .
پنج بازیکن گچسارانی به اردوی تیم ملی هندبال دعوت شدند
رییس امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: پنج نفر از بازیکنان تیم هندبال نفت و گاز گچساران به اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان کشور راه یافتند.
ابوالحسن غلامی  افزود: در آخرین فراخوان فدراسیون هندبال کشور 57 نفر از سراسر کشور به اردوهای تیم های ملی جوانان و نوجوانان دعوت شده اند که در بین آنها پنج نفر از اعضای اردوی تیم ملی نوجوانان را بازیکنان نفت و گاز گچساران تشکیل می دهد. وی ادامه داد: از این تعداد سه نفر از اعضای خانواده های شرکت و دو نفر از افراد بومی غیر شرکتی هستند. وی تصریح کرد : تیم هندبال نوجوانان نفت و گاز گچساران مقام چهارم باشگاه های کشور را در سال 88/87 در کارنامه خود دارد و تیم جوانان نیز در بین 8 تیم اول کشور جای دارد و در رده بزرگسالان نیز تیم نفت و گاز گچساران در زیر گروه لیگ برتر کشور ، مقام سوم را دارد . وی اسامی بازیکنان راه یافته به اردوی تیم ملی نوجوانان هندبال کشور را نوید کفایی ، سعید رحیمی ، امین زلفی پور ، حامد سلیمانی و بهتاش شهابی ذکر کرد

 
 
فرماندار گچساران خبر داد:
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٤:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/٢۸
 
افزایش 28 درصدی اعتبارات عمرانی گچساران
فرماندار گچساران گفت: اعتبارات عمرانی شهرستان گچساران نسبت به سال گذشته، 28 درصد افزایش یافته است .

سیداکبر علیزاده  اظهار داشت : میزان اعتبارات عمرانی سال جاری این شهرستان 303 میلیارد ریال است. وی‌ مهم‌ترین پروژه‌های در دست اقدام این شهرستان را شامل راه‌سازی، آب‌رسانی به دشت لیشتر و امامزاده جعفر، تأمین آب شرب شهر دوگنبدان و روستاها از سد کوثر، نیروگاه چم شیر، سد شیو و طرح تحقیقاتی پترو‌شیمی عنوان کرد. فرماندار گچساران تصریح کرد: از آنجا که ستاد جذب اعتبارات در شهرستان گچساران وجود ندارد، دستگاه‌های مختلف این شهرستان موظف به جذب اعتبارات مصوب و پیگیری آن از طریق شورای اداری و سایر کمیسیون‌ها هستند. علیزاده بیان داشت: در سال 88 بخش عمده‌ای از اعتبارات این شهرستان در بخش‌های مختلف جذب شد و کار‌‌های مثبتی صورت گرفت. وی با اشاره به اینکه شهرستان گچساران از نظر پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها نسبت به سایر شهرستان‌‌های کهگیلویه و بویراحمد جلوتر است، اضافه کرد: بسیاری از راه‌های روستایی این شهرستان آسفالت شده، تمام روستاها از نعمت گاز بهره‌مند شدند و آبرسانی به روستاها نیز پیشرفت خوبی داشته است. فرماندار گچساران عنوان داشت: از زمان آغاز به کار دولت نهم تاکنون مردم شهرستان گچساران از خدمات ارزنده‌ای‌ به ویژه در زمینه مسکن، راه، گاز و مخابرات بهره‌مند شدند. علیزاده ادامه داد: زیر‌ساخت‌های لازم برای جهش توسعه‌‌‌ در شهرستان فراهم شده است و این شهرستان علاوه بر ذخایر نفت و گاز با احداث سدهای چم شیر، شیو و کوثر از نعمت آب پایدار برای شرب و کشاورزی صنعتی برخوردار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: این سه سد آبرسانی به میلیون‌ها نفر از مردم استان‌های جنوب کشور در آینده آبرسانی می‌کند.