اخبار گچساران

رئيس شورای شهر گچساران
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ۱۱:۱٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/۱٠/۱٥
 

رئيس شوراي اسلامي گچساران:

گراني و تورم باعث فشار مضاعف بر قشر محروم شده است

 رئيس شوراي اسلامي گچساران اظهار داشت: با وجود نعمت‌هاي خدادي و زمين‌هاي مساعد شهرستان گچساران، چرا مسئولين، جهت رفع مشكل بيكاري و معظلات آن، زمين مجاني در اختيار پروژه‌داران جوان اين شهرستان، قرار نمي دهند.

كوكب حاتمي، در گفتگو باخبرنگار ما در گچساران افزود: بيكاري در جامعه، آمار طلاق را بالا برده و خانواده‌ها مانند تسبيح گسسته، از هم فرو مي‌پاشند.
وي با بر شمردن مشكلات گچساران، تصريح كرد: يكي از مشكلات بزرگ اين شهرستان، فقر مردم است؛ كه خيلي از معظلات جامعه، از آن نشأت گرفته و متأسفانه گراني و تورم هم باعث فشار مضاعف بر اين قشر محروم گشته، وعاملي براي فاصله طبقاتي در جامعه شده است.
حاتمي، يكي ديگر از مشكلات بزرگ خانواده‌هاي گچساران را اعتياد جوانان دانست و افزود: با توجه به نقش‌هاي متفاوتي كه زنان ما بعنوان مادري و همسري دارند؛ سنگيني مشكلات چنين خانواده‌هايي، بر دوش آنهاست.
رئيس شوراي اسلامي گچساران درپايان تأكيد كرد: ما به مسئولين گوشزد مي‌كنيم زمين‌هاي مساعد وجاده‌هاي خوب داريم؛ چرا از پروژه داران دعوت نمي‌كنيد و زمين مجاني در اختيارشان نمي گذاريد تا مشكل بيكاري و پيامدهاي منتهي به آن حل گردد