اخبار گچساران

نماینده گچساران و باشت در مجلس: قصد گلاویز شدن با کسی را ندارم
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ۱٢:٤٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٤/۱٤
 

نماینده شهرستان گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی از بررسی عملکرد مدیران کهگیلویه و بویراحمد و مدیران شهرستانی حوزه انتخابیه خود خبر داد و به پروردگار قسم یاد کرد که قصد گلاویز شدن با کسی را هم ندارد.
به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، ” سید قدرت اله حسینی ” در نشست راه اندازی دفتر مجمع نمایندگان استان در مسجد امام حسین (ع) یاسوج ، گفت: اهل مچ گیری و تهدید هم نیستیم هرچند که معتقدیم اکثر مدیران دوست دارند دستگاههای تحت امرشان عملکرد خوبی داشته باشند و اگر غیر از این فکر کنند دچار اشتباه هستند
.


وی با بیان اینکه “دکتر هدایتخواه” نماینده شهرستانهای بویراحمد و دنا معتقد است در زمینه عزل و نصب مدیران دخل و تصرفی نداشته باشد، اظهار داشت: این موضوع را صرف رفاقت ۲۷ ساله ای که با ایشان دارم نمی گویم هرچند که حاج آقای بزرگواری هم بنایی بردخالت در این ارتباط ندارند اما مردم فشار می آورند و توقعاتی دارند.
این نماینده مجلس هشتم شورای اسلامی افزود: اگر اکنون بحثی راجع به مدیران دستگاههای اجرایی استان داریم می خواهیم مشکلات سریعتر حل شود تا خدمات دولت نهم برای مردم بیشتر گردد.
وی یادآوری نمود که نگاهشان به همه افراد ، احزاب و گروهها در استان یکسان خواهد بود و هر مدیری که بتواند خوب کار انجام دهد حمایتش می کنند منتهی اگر مساله ای نیز پیش آمد نمایندگان مجبور به انجام برخی تغییرات هستند.
حسینی در ادامه به بررسی وضعیت انتخابات هشتم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت پرداخت و خاطرنشان کرد: شرایط در این حوزه بگونه ای نبود که من بتوانم رای بیاورم ولی پروردگار این لطف را شامل حال اینجانب نمود.
وی گفت: سه تحلیل درباره نتیجه نهایی انتخابات این حوزه وجود داشت که در هر سه تحلیل من رتبه چهارم بودم ولی هم پروردگار لطف داشت هم مردم منت برما نهادند.
نماینده شهرستان گچساران و باشت در مجلس هشتم شورای اسلامی ، حضور یک نامزد اصلاح طلب توانمند با پیشینه خانوادگی مدیریتی و شناخته شده بالا در منطقه بویژه حوزه جنوب کشور، حمایت برخی مدیران شهرستانی از نامزد دیگر و وابستگی نامزدی دیگر به طایفه ای خاص و نهاد ریاست جمهوری را سه رقیب اصلی خود در این انتخابات برشمرد.
حسینی گفت: برغم تمامی این شرایط مردم من را خدمتگزار و وکیل خود در این حوزه و استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دادند که وظیفه خود میدانم در راه خدمات رسانی به همه مردم با هر سلیقه ای کوتاهی از خود نشان ندهم.
این نماینده مجلس شورای اسلامی ، مرز فکری خود را مرزهای جغرافیایی ندانست و یادآور شد: ما معتقد به خط ولایت هستیم و اعتقادی به بحث های کنونی گرمسیری و سردسیری نداریم.
به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، رقبای اصلی “سید قدرت اله حسینی” نماینده کنونی شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس هشتم شورای اسلامی به ترتیب ، “غلامرضا تاجگردون” از طیف اصلاح طلب ، “سردار احمد خورشیدی آزاد” وابسته فامیلی با ریاست جمهوری و دبیر کل کنونی جمعیت خدمتگزاران کشور و “علیمراد جعفری” از بنیان گذاران حزب موتلفه اسلامی شهرستانی و نماینده این حوزه انتخابیه در مجلس هفتم شورای اسلامی بودند .