اخبار گچساران

اقدامات برای پذیرش دانشجو در دانشکده نفت و گاز گچساران انجام شد
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٧:٥٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٤/٢٩
 

فرماندار گچساران اعلام کرد: اقدامات لازم و هماهنگی برای پذیرش دانشجو در دانشکده نفت و گاز گچساران انجام شده و از مهرماه امسال همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، دانشجو می‌پذیرد.

منوچهر حبیبی سه شنبه در جلسه هماهنگی راه‌اندازی دانشکده نفت و گاز گچساران گفت: با هماهنگی صورت گرفته با مسوولان وزارت علوم و دانشگاه یاسوج ، دانشکده نفت و گاز گچساران در مقطع کاردانی در دو گرایش نفت و گاز ، ‪ ۶۰‬نفر دانشجو جذب می‌کند. وی افزود: مسوولان شهرستان گچساران در حال فراهم کردن امکانات لازم برای اسکان،خوابگاه،سلف سرویس و محل برگزاری کلاسهای دانشکده نفت و گاز هستند. او از مسوولان شهرستان گچساران خواست شرایط لازم را برای راه‌اندازی دانشکده نفت و گاز و جذب دانشجو در مهرماه امسال فراهم کنند.

حبیبی بااشاره به نقش آموزش عالی و دانشگاه در توسعه منطقه، گفت: راه اندازی دانشکده نفت و گاز با توجه به پتانسیل‌های نفتی گچساران یک ضرورت اجتناب ناپذیر است. وی گفت:یکی‌از شاخص‌های مهم توسعه هر منطقه داشتن دانشگاه و مراکز آموزش عالی است بنابراین فراهم کردن زمینه برای راه اندازی دانشکده نفت و گاز گچساران وظیفه همه مسوولان منطقه است. فرماندار گچساران گفت: ساختمان اصلی دانشکده نفت و گاز گچساران از محل طرح‌های دور اول سفر هیات دولت با بیش از ‪ ۵۰‬درصد پیشرفت فیزیکی و ‪۲۰‬ میلیارد ریال اعتبار در دست احداث است. وی افزود:براساس برنامه ریزی قرار است ساختمان دانشکده نفت وگاز گچساران در آذرماه سال جاری به بهره برداری برسد. در این جلسه مسوولان دانشگاه آزاد اسلامی و شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران برای راه اندازی دانشکده نفت و گاز شهرستان قول همکاری دادند