اخبار گچساران

خبرنگاران شهرستان گچساران مورد تجلیل قرار گرفتند
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٧:٥۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٥/٢٠
 

در آیینی از خدمات و تلاش یک ساله عرصه اطلاع رسانی خبرنگاران شهرستان گچساران تجلیل شد.

در این آیین که روز جمعه با حضور گروهی از مردم ، فرماندار، بخشدار مرکزی ، مسوولان محلی و خبرنگاران در محل پارک دوستی گچساران برگزار شد ، خبرنگاران رسانه‌های گروهی شهرستان مورد تشویق مردم و مسوولان قرار گرفتند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گچساران در این آیین ، وظیفه خطیر خبرنگاران را در دنیای امروز اطلاعات ، اطلاع رسانی صحیح و به موقع ذکر کرد. سید زمان علی پور گفت: خبرنگاران در نظام اسلامی چشمان بینا و گوشهای شنوای جامعه هستند که با حضور به موقع در صحنه‌های خبری ، اطلاعات لازم را به مخاطبان انتقال می‌دهند. وی با گرامیداشت یاد و خاطره محمود صارمی خبرنگار شهید خبرگزاری جمهوری اسلامی ، افزود: خبرنگاران رسانه‌های گروهی باید درددلها و خواسته‌های به حق مردم را به گوش مسوولان رسانده و از آنان جواب بخواهند. علی پور روز خبرنگار را به خبرنگاران عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت و از آنان خواست اطلاع رسانی را محدود نکرده بلکه به عرصه‌ها و بخش‌های مختلف جامعه تسری دهند.

در پایان این آیین ، به پاس خدمات خبرنگاران شهرستان ، هدایایی به آنان داده شد.

‪ ۱۷‬مرداد روز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و روز خبرنگار است که در مرداد ماه ‪ ۷۷‬در مزار شریف بدست گروه متحجر طالبان بشهادت رسید.