اخبار گچساران

شهردار شهرستان گچساران :
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٧:۳۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٥/٢۸
 

آمار بالای بیکاری سبب افزایش دست فروشان شده است

شهردار شهرستان گچساران گفت : آمار بالای بیکاری سبب افزایش دست فروشان در این شهرستان شده است.
رمضان عباسی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود : آمار دست فروشان روزبه روز در این شهرستان در حال افزایش می باشد در حالی که شهرداری و شورای شهر طی چند مرحله اقدام به ساماندهی دست فروشان نمودند اما ما می بینیم این ساماندهی نه تنها سبب کاهش دست فروشان نشده و روز به روز به تعداد آنان افزوده می شود .
شهردار گچساران تصریح کرد : هم اکنون چند مکان ویژه دست فروشان در این شهرستان راه اندازی شده اما این افراد بدون توجه به این مکان ها به خیابان ها و معابر می آیند و اقدام به دست فروشی می کنند و سد معبری برای مردم بوجود می آورند.
وی خاطر نشان کرد : کنترل دست فروشان بسیار سخت است چرا که اغلب آنان افراد بیکاری می باشند و گاها هم متأسفانه با مأموران ما درگیر می شوند و برخورده های فیزیکی بوجود می آورند .
وی در انتها گفت : شهرداری جهت ساماندهی دست فروشان روزانه اکیب هایی را به سطح این شهر می فرستد تا دست فروشان را ساماندهی کنند که متأسفانه علیرغم تلاش های فراوان در این زمینه موفق نبوده ایم و این پدیده زشت که سبب زشتی شهر می شود روز به روز در حال افزایش می باشد.