اخبار گچساران

نماینده‌مردم‌گچساران خواستارتسریع دراجرای طرح‌های عمرانی این شهرستان شد
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٧:۱٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٥/٢٩
 

نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی گفت: روند اجرایی طرح‌های عمرانی در این شهرستان باید با نظارت وپیگیری مداوم شتاب بیشتری به خود گیرد.

سیدقدرت‌الله حسینی روز دوشنبه همراه با مدیران گچساران در بازدید از طرح‌های عمرانی این شهرستان، افزود:طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی خوبی در این شهرستان در دست اجرا است که باید روند اجرایی آنها را سرعت داد.

وی بااشاره به مصوبات سفر دوم هیات دولت به کهگیلویه‌و بویراحمد در دوم و سوم مردادماه جاری افزود: در این سفر برای شهرستان گچساران طرح‌های خوب و موثری مصوب شده که با اجرای آنها چهره شهرستان متحول خواهد شد.

نماینده مردم گچساران از مدیران اجرایی خواست با پیگیری بیشتر زمینه اجرای طرح‌های مصوب دور دوم هیات دولت به کهگیلویه و بویراحمد را فراهم کنند.

حسینی بااشاره به پتانسیل‌ها و استعدادهای شهرستان گچساران در بخش‌های مختلف، گفت: گچساران برغم تولید یک سوم نفت کشور و قطب اقتصادی استان کهگیلویه و بویراحمد و کشور همچنان در بسیاری از شاخص‌ها در محرومیت به سر می‌برد. وی بیکاری را عمده‌ترین مشکل جوانان این شهرستان عنوان کرد وافزود:نبود تاسیسات زیربنایی نظیر کارخانه‌های بزرگ، عدم سرمایه‌گذاری ، نبود مراکز اشتغالزا و عدم استفاده مناسب و بهینه از ظرفیت‌ها وپتانسیلهای شهرستان در بخش‌های مختلف بویژه کشاورزی ، دامپروری و گردشگری عمده دلایل بیکاری دراین شهرستان است.نماینده‌مردم گچساران درمجلس شورای اسلامی افزود:مدیران باید ضمن خودداری از دامن زدن به مسائل قومی، قبیله‌ای، خطی وسلیقه‌ای در جهت خدمات رسانی به مردم و رفع مشکلات با وحدت وهمدلی تلاش کنند. حسینی اظهار داشت: اختلافات قومی ، قبیله‌ای ، باندی و سلیقه‌ای در سنوات گذشته مانع پیشرفت ، توسعه ، عمران و آبادانی این شهرستان شده است. در این بازدید نماینده مردم گچساران و باشت از طرح احداث بیمارستان ‪۹۶‬ تختخوابی ، دانشکده نفت وگاز، کارخانه قطعات ماشین‌سازی و چند طرح عمرانی دیگر در گچساران بازدید کرد