اخبار گچساران

فرماندار گچساران از حضور کمرنگ مدیران در آیین‌های مذهبی انتقاد کرد
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٦:٥٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٦/٢٥
 

فرماندار گچساران از حضور کمرنگ مدیران این شهرستان در آیین‌های مذهبی مختلف انتقاد کرد.

منوچهر حبیبی روز دوشنبه در جلسه شورای اداری گچساران گفت: هر هفته مناسبتها و ایین‌های مذهبی مختلفی در شهرستان برگزار می‌شود، اما مدیران کمی در این این آیین‌ها شرکت می‌کنند.

وی افزود: یکی از پرسشهای جوانان شهرستان در جلسان برگزار شده همین است که چرا مدیران در آیین‌های مذهبی کم شرکت می‌کنند. او اظهار داشت : در نظام اسلامی ، باید مدیر جلوتر از مردم عادی در مناسبتها و آیینها شرکت کند. فرماندار گچساران در ادامه ، با اشاره به اینکه مقوله امنیت بیش از ‪۴۰‬ شاخصه دارد ، گفت: وضعیت امنیتی شهرستان گچساران مطلوب است. وی افزود: در سال جاری اقدامات اثرگذاری برای افزایش امنیت در بخشهای مختلف آن در شهرستان صورت گرفته است.

فرماندار گچساران گفت: مجموعه دستگاههای نظامی ، انتظامی و امنیتی با اقتدار در صحنه حضور دارند و به وظایف خود عمل کرده و از نظام اسلامی محافظت می‌کنند. حبیبی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت هفته دفاع مقدس ، گفت: اقتدار امروز نظام اسلامی مدیون دفاع مقدس است و این دفاع نظام اسلامی را برای همیشه و در تمامی ابعاد بیمه کرد. فرماندار گچساران همچنین بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد و گفت: حمایت از مردم مظلوم فلسطین بر پیکر استکبار جهانی و صهیونیست لرزه می‌اندازد