اخبار گچساران

نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد: استاندار استان تغییر نمی‌کند
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ۸:۳٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٦/۳٠
 

سه نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با ایرنا خبر منتشره در برخی‌ها سایت‌ها و نشریات محلی استان مبنی بر تغییر استاندار این استان را تکذیب کردند و افزودند: استاندار تغییر نخواهد کرد.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: خبر منتشره مبنی بر تغییر استاندار کهگیلویه و بویراحمد بی‌پایه و اساس است. ستار هدایتخواه روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: خبرهای مندرج در سایت‌های مختلف خبری در زمینه تغییر استاندار دروغ است و نباید به آنها اعتنا کرد.

وی بیان کرد: به طور حتم در زمینه رفتن و یا ماندن استاندار کهگیلویه و بویراحمد نظر هر سه نماینده این استان در مجلس شورای اسلامی شرط است در حالی که نمایندگان استان در این رابطه بی‌اطلاع هستند. هدایتخواه اظهار داشت: ضروری است که خبرنگاران، رسانه‌های ارتباط جمعی و مطبوعات محلی این استان از هرگونه شایعه پراکنی در زمینه تغییر استاندار بپرهیزند و جو آرام استان را با چالش مواجه نکنند.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی نیز در این زمینه، گفت: تاکنون هیچ مطلبی در مورد تغییر استاندار این استان و جایگزینی فردی به جای وی نشنیده‌ام و این موضوع شایعه است. سید قدرت‌الله حسینی، با بیان اینکه‌در مورد مسائل مربوط به‌رفتن استاندار کهگیلویه و بویراحمد نباید ناعادلانه قضاوت کرد، افزود: اینجانب رفتن استاندار را امروز و اولین بار از زبان خبرنگاران و اصحاب رسانه می‌شنوم.

حجت‌الاسلام سید علی محمد بزرگواری نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه و بهمئی در مجلس شورای اسلامی نیز در این زمینه گفت: این موضوع شایعه بی‌پایه و اساسی است و آمدن فرد دیگری به جای وی به هیچ وجه صحت ندارد.

سید مسعود حسینی استاندار کهگیلویه و بویراحمد سال ‪ ۸۴‬به این سمت منصوب شد