اخبار گچساران

فرمانده سپاه گچساران: وحدت مسوولان نظام در هشت سال دفاع مقدس به‌اوج رسید
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ۸:٤۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٦/۳٠
 

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه گچساران گفت: وحدت مسوولان نظام اسلامی در همه بخشها، در هشت سال دفاع مقدس به اوج خود رسید.

سرهنگ پاسدار "سید حبیب موسوی افزود: در سایه توکل به خداوند ، حضور پرشور مردم و وحدت مسوولان ، هشت سال دفاع مقدس با پیروزی نظام اسلامی به پایان رسید. وی اظهار داشت : نظام جمهوری اسلامی با پایمردی جوانان و وحدت مسوولان خود از هشت سال دفاع سربلند بیرون آمد و دفاع مقدس در تاریخ ایران برای همیشه به ثبت رسید و ماندگار ماند.

موسوی یکی از برکات هشت‌سال دفاع مقدس را، وحدت تمامی مسوولان، گروههای سیاسی و مردم در سیاست خارجی ذکر کرد و گفت: از زمان جنگ تاکنون همه احاد مردم و گروههای سیاسی در سیاست خارجی پشت سر رهبر معظم انقلاب ایستاده اند و توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده‌اند.

وی ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان گچساران را تشریح کرد و افزود: برنامه‌های هفته دفاع مقدس با رژه نیروهای مسلح در‪ ۳۱‬شهریور در گچساران آغاز می‌شود. موسوی ادامه داد: برای اجرای مطلوب برنامه‌های دفاع مقدس کمیته‌های فرهنگی و تبلیغات، پشتیبانی و برنامه‌ربزی ، بهداشت و درمان و ایثارگران در شهرستان گچساران تشکیل شده است.

وی اظهار داشت: دیدار با علما و روحانیون ، دیدار با خانواده شهدا ، شرکت در نماز جمعه و راهپیمایی روز قدس و برپایی صبحگاه مشترک نیروهای مسلح از جمله برنامه‌های ویژه هفته دفاع مقدس در گچساران است . موسوی ، برگزاری سه یادواره شهدای جنگ ، تجلیل از کارمندان ایثارگر ، برگزاری شب شعر و خاطره ، غبار روبی گلزار شهدا ، درمان رایگان مردم و اعزام گروههای پزشکی به مناطق محروم را از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس در گچساران ذکر کرد