اخبار گچساران

راهپیمایی روز قدس با شرکت گسترده مردم گچساران برگزار شد
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٧:۱٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٧/٦
 

در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و همزمان با سراسر کشور مردم شهرستان گچساران با شرکت گسترده خود در راهپیمایی روز قدس بار دیگر حمایت خود را از انتفاضه ملت مظلوم فلسطین اعلام کردند.

کودکان چفیه بر دوش، دختران پلاکارد در دست، جوانان با خشم انقلابی و مردان و زنان گچسارانی با شرکت در راهپیمایی بر حمایت خود از مردم فلسطین تاکید کردند.

مردم شهید پرور این شهر با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، انرژی هسته‌ای حق مسلم ما است، روح و جان حزب الله سید حسن نصرالله و الله اکبر‌ حمایت خود را از مقاومت مردم مظلون فلسطین اعلام کردند.

جانشین سپاه فتح استان کهکیلویه و بویراحمد در این راهپیمایی گفت:به گفته‌امام راحل راهپیمایی روز جهانی قدس برای حمایت معنوی از مردم مظلوم فلسطین و یکپارچه کردن مسلمانان جهان در حمایت از فلسطین است.

سرهنگ اصغر حبیبی افزود: انتفاضه مردم فلسطین نیاز به حمایت مسلمانان دارد و انتفاضه سرانجام به باتلاقی برای اسراییل تبدیل می‌شود.

وی ادامه داد: با حمایت همه ازادیخواهان و مسلمانان جهان زمینه نابودی اسراییل از صفحه روزگار فراهم خواهد شد.

 

شرکت‌کنندگان همچنین با قرائت قطعنامه راهپیمایی ضمن اعلام حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین، ادامه اشغال این سرزمین توسط رژیم صهیونیستی را محکوم و خواستار آزادسازی فلسطین شدند.