اخبار گچساران

مشکلات روستاهای دارای دهیاری در گچساران بطور رودرو بررسی می‌شود
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٧:٢٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٧/۱٦
 

بخشدار مرکزی گچساران گفت: مشکلات و مسایل روستاهای دارای دهیاری در این بخش هر هفته بصورت مستقیم و رو درو با حضور بخشدار و کارمندان بخشداری در همان روستا بررسی می‌شود.

داوود ایوبی، افزود:هر هفته تمام کارمندان بخشداری مرکزی گچساران در ساختمان دهیاری یکی از روستاهای دارای دهیاری مستقر می‌شوند و به امورات مردم رسیدگی می‌کنند. وی ادامه داد: به دهیاری‌ها گفته شده است که مسایل و مشکلات مردم و روستاهای خود را جمع‌آوری کنند تا برای بررسی آنها مسوولان مربوط به روستا دعوت شوند. وی اضافه کرد:در بررسی مشکلات مردم،مسایلی که به بخشداری مربوط است در همان جا تصمیم‌گیری می‌شود و مشکلات مربوط به شهرستان و این استان برای پیگیری به سازمان‌های مربوط ارسال می‌گردد.

بخشدارمرکزی گچساران گفت: بررسی مشکلات مردم و روستاها در دهیاری‌ها در یک بخشنامه به تمام شوراهای اسلامی روستاها اعلام شده است تا مردم از حضور در مناطق شهری خودداری کنند و متحمل هزینه نشوند. ایوبی افزود: در این برنامه عملکرد دهیاری‌ها هم با نظر سنجی از مردم مورد بررسی قرار می‌گیرد. روز دوشنبه بخشدار مرکزی گچساران به همراه کارمندان بخشداری مرکزی با حضور در دهیاری روستای آب شیرین در جنوب گچساران به بررسی مشکلات این روستا پرداختند.

بخش مرکزی گچساران دارای ‪ ۱۰۷‬روستا با ‪ ۲۷‬هزار نفر جمعیت است.

در این بخش ‪ ۵۴‬روستا دارای شورای اسلامی روستا است که ‪ ۲۴‬روستای آن دارای دهیاری است