اخبار گچساران

فرمانداری گچساران در پیگیری مصوبات دولت ، رتبه برتر استانی را کسب کرد
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ۱٠:۳٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٧/٢٧
 

فرمانداری گچساران در پیگیری مصوبات دور اول سفر ریاست جمهوری و هیات دولت در بین شهرستان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد رتبه برتر را کسب کرد. روابط عمومی فرمانداری گچساران چهارشنبه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد : میزان پیشرفت فیزیکی پروژه ها، حجم پروژه ها، تعداد جلسات برگزار شده درباره مصوبات و میزان اثرگذاری پروژه‌ها از جمله شاخص‌هایی بود که مورد بررسی قرار گرفت.

در این اطلاعیه آمده است : پس از بررسی شاخصهای ذکر شده ، فرمانداری گچساران در بین شهرستان‌های این استان مقام اول را بدست آورد. فرمانداری گچساران ، کسب این رتبه را مرهون تلاش همه مسوولان ، مدیران و مردم شهرستان گچساران برای به بار نشستن پروژه‌های سفر دور اول هیات دولت به منطقه ذکر کرد. در دور اول سفر هیات دولت به شهرستان گچساران که در فروردین ماه ‪۸۵‬ صورت گرفت ‪ ۲۲۸‬پروژه در بخش‌های مختلف به تصویب رسید.

براساس اعلام فرمانداری گچساران،تمام این پروژه‌ها به مرحله اجرایی رسیده و بیش از ‪ ۷۰‬درصد آنها نیز به بهره برداری رسیده است. طرح آبرسانی به شهر گچساران با ‪ ۱۶۰‬میلیارد ریال اعتبار و ‪ ۵۵‬درصد پیشرفت فیزیکی، بیمارستان ‪ ۹۶‬تختخوابی گچساران با ‪ ۱۸۰‬میلیارد ریال، بیمارستان ‪ ۱۰‬تختخوابی باشت، توسعه فرودگاه گچساران ، احداث ‪ ۱۲۵‬کلاس درس و ساخت ‪ ۴۰‬واحد مسکن محرومان از جمله این پروژه‌ها بوده است