اخبار گچساران

رئیس هیت نظارت گچساران :
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٥:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/۱٢/۱٥
 
.کاندیدها از کاروان‌های تبلیغاتی که ایجاد دغدعه و تنش برای شهروندان می‌کند، پرهیز کنند رئیس هیئت نظارت حوزه انتخابیه گچساران گفت: 800 نیروی نظارتی، در قالب ناظر، ناظر مسئول و سرناظر از آرای مردم صیانت خواهند کرد. شیروان شکوهی افزود:132 صندوق اخذ رأی درحومه گچساران و باشت، تدارک داده شده که از این تعداد92 صندوق اخذ رأی در شهرستان گچساران و 41 صندوق در حوزه های انتخابی باشت استقرار می‌یابد.
به گزارش فارس وی همچنین از همایش فصلی ناظران در 14 اسفند خبر داد و گفت: در این همایش تحت عنوان اخلاق انتخاباتی،درصدد خواهیم بود، ضمن توجیه و آموزش‌های لازم به ناظران شهرستان، زمینه انتخاباتی سالم را فراهم آوریم.
شکوهی، با بیان اینکه نامزدهای انتخاباتی، باید فرمایشات مقام عظمای ولایت را سرلوحه خود قرار دهند؛ خاطرنشان کرد: رفتار ولایت مدارانه کاندیدهای انتخاباتی، نقطه یأس و ناامیدی برای دشمنان ما خواهد بود.
وی از نامزدهای انتخاباتی و مسئولین ستاد آنان خواست که با جوی آرام، رقابتی سالم و به دور از شائبه قومیت گرایی، زمینه انتخاباتی پرشوروسالم را فراهم کنیم.
شکوهی افزود: کاندیدهای انتخاباتی، در ایام تبلیغات خود از کاروان‌های تبلیغاتی که ایجاد دغدعه و تنش برای شهروندان می‌کند، پرهیز کنند. رئیس هیئت نظارت حوزه انتخابیه گچساران و باشت در پایان، اظهار داشت: انتخابات 24 اسفند در گچساران و حومه، به صورت سنتی و رایانه‌ای برگزار خواهد شد.