اخبار گچساران

فرماندار گچساران:گچساران در تعطیلات نوروز تصادف منجر به فوت نداشت
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٩:٢٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱/۱٩
 

 فرماندار گچساران گفت: با وجود سفر 900 هزار مسافر و گردشگر به مناطق دیدنی و متبرکه حتی یک مورد تصادف منجر به فوت در مدت تعطیلات نوروز 88 در این شهرستان به وقوع نپیوسته است.منوچهر حبیبی در گفتگو با خبرنگار فارس در یاسوج افزود: روزانه 4 هزار و 500 خودرو حامل مسافران و زائران برای زیارت حرم مطهر امام زاده بی‌بی حکیمه (س) در فاصله 35 کیلومتری گچساران به این منطقه تردد می‌کردند.
فرماندار گچساران گفت: شیوه خدمات رسانی در زمینه‌های مختلف از جمله معرفی مکان‌های گردشگری استان به مسافران نوروزی، نظارت بر ارائه مایحتاج عمومی مردم و همکاری با نیروهای انتظامی در راستای راهنمایی مسافران از مهم‌ترین برنامه‌های این ستاد در ارائه خدمات به مسافران و گردشگران بوده است.
وی اظهار داشت: با وجود بارندگی شدید و مناسب نبودن شرایط جوی در چند روز از ایام تعطیلات نوروزی 900هزار نفر مسافر و گردشگر وارد این شهرستان شدند.
فرماندار شهرستان نفت خیز گچساران گفت: شیوه خدمات رسانی در زمینه‌های مختلف از جمله معرفی مکان‌های گردشگری استان به مسافران نوروزی، نظارت بر ارائه مایحتاج عمومی مردم و همکاری با نیروهای انتظامی در راستای راهنمایی مسافران در سراسر استان به نحو مطلوبی انجام گرفت.
حبیبی در پایان خاطر نشان کرد: با ارائه بروشورهای تهیه شده، مهمانان نوروزی در استان کهگیلویه و بویراحمد با برنامه ریزی دقیق و استفاده از فرصت‌های خود به نحو شایسته از مکان‌های دیدنی ومتبرکه این شهرستان دیدن کردند.