اخبار گچساران

فرماندار شهرستان گچساران : روزانه ۷۵۰ هزار بشکه نفت در این شهرستان تولید می شود
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٩:۳٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱/٢۳
 

فرماندار شهرستان گچساران با اشاره به اینکه این شهرستان دارای پتانسیلها و قابلیتهای زیادی در زمینه های مختلف ازجمله نیروی انسانی ، کشاورزی ، ورزش ، صنعت و معدن ، گردشگری و دامداری می باشد گفت :بعنوان نمونه در بخش گردشگری در ایام تعطیلات نوروز امسال این شهرستان پذیرای حدود 900 هزار مسافر و گردشگر بوده است .
به گزارش خبرنگار مامهندس منوچهر حبیبی که در شورای اداری شهرستان گچساران به ریاست معاون سیاسی امنیتی استانداربرگزار شد افزود : در بخش صنعت و معدن روزانه با تولید  750 هزار بشکه نفت و هزاران فوت مکعب گاز بعنوان قطب اقتصاد کشور عمل می کند .
وی با بیان این مطلب که دغدغه اصلی مدیران و مسولان شهرستان حل مشکلات مردم و توجه به توسعه و ترقی این شهزستان است اظهار داشت :با تلاش آ نها شهرستان در اکثر بخشها ازجمله پروژه های سفر دور اول هیأت دولت و توجه به امور فرهنگی دارای زتبه برتر استان بوده است.
فرماندار شهرستان گچساران پیگیری جهت استقرار ادارات ومراکز دانشگاهی ، تلاش جهت سرمایه گذاری ،تسریع در پروژه های عمراتی ،گسترش مسائل فرهنگی و دینی و حفظ و اخیاء ارزشها و تقویت روحیه اعتماد مردمی را از جمله اقدامات انجام شده ودر حال انجام در این شهرستان عنوان کرد .