اخبار گچساران

نماینده گچساران در مجلس:
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٤:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢
 

دولت نهم در سازندگی و عدالت ممتاز بود

نماینده مردم گچساران در مجلس گفت: دولت احمدی‌نژاد در سازندگی و عدالت برای خدمت‌رسانی به عموم مردم ممتاز بود.سید قدرت‌الله حسینی‌پور امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار داشت: دولت فعلی در چهار سال گذشته نشان داد که جز خدمت به محرومان و عمل به شعارهای اصیل انقلاب هدف دیگری نداشت.
وی به دیگر اقدامات موثر دولت احمدی‌نژاد اشاره کرد و افزود: پرداخت سود سهام عدالت، کمک‌های نقدی و غیرنقدی به اقشار آسیب‌پذیر و راه‌اندازی طرح بنگاه‌های اقتصادی زودبازده در کشور از این اقدامات بوده است.
نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت در انتخابات اخیر نشان داد که در جهت توسعه سیاسی آنقدر برنامه‌ریزی شده و دقیق عمل کرد که مردم با خیال راحت و اعتماد به ناظران، حضوری حداکثری در این عرصه سیاسی داشتند.
حسینی‌پور با اشاره به اینکه انتخاب همکاران توانمند و کارآمد مهم‌تر از تصدی سکان وزارتخانه است، بیان داشت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای رای اعتماد به وزرای معرفی شده مصلحت مردم و نظام را در نظر می‌گیرد.
وی وزرای معرفی شده برای کابینه دهم را نسبتاً مطلوب ارزیابی کرد و عنوان داشت: این افراد باید با برنامه‌های خود در مجلس برای رای اعتماد حضور پیدا کنند.
نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شجاعت احمدی‌نژاد در مقابله با قدرت‌های سلطه‌طلب که الگویی مناسب برای سیاستمداران است، ابراز داشت: امیدواریم سیاست‌های دولت نهم در زمینه سیاست خارجی در دولت دهم نیز ادامه پیدا کند.
حسینی با اشاره به اینکه حضور پرشور مردم در انتخابات نشان‌دهنده علاقه مردم به نظام جمهوری اسلامی است، تاکید کرد: رئیس جمهور و نمایندگان مجلس منتخبین مردم هستند، مردم توقع دارند این دو قوه با هم تعامل زیادی داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: دولت دهم باید به دور از وعده‌ها و طرح شعارهای کلیشه‌ای با اعتقاد کامل به آرمان‌های والای نظام اسلامی به دنبال تحقق مطالبات جامعه اسلامی باشد.