اخبار گچساران

تقلب در انتخابات!!!!
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ۱٠:۱٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٢٦
 

 این روزها شاهد به در و دیوار زدن جنبش سبز برای پررنگ ماندن به هر قیمت است. این جنبش که تنها در سایت «کلک نیوز» وجود دارد با توهم به ارث برده از کاندید شکست خورده انتخابات که حتی از «سوسانو» و «جومونگ» در آراء باطله رای کمتری داشت، اینکه فکر می کند تمام ایران و ایرانیان حامی جنبش سبز هستند.  چند روزی خبرهایی شنیدم که عده ای از هواداران مفلوک جنبش سبز شبها به قبرستانهای شهرهای بزرگ می روند وبر تمامی قبرها پارچه سبز می بندند تا اعلام همبستگی مرده ها را نیز جلب کنندد. جالب است که فردا در سایتها وروزنامه هایشان می زنند: اعلام نگرانی شدید مردگان و اموات نسبت به سرکوب جنبش سبز- اعلام همبستگی اموات با جنبش سبز(آسوده باشید که ما خوابیم). جنبش سبز حالا که از زندگان خیری ندیده است به سراغ مردگان رفته است و نظر حضرات اموات را در مورد تداوم جنبش سبز جویا می شدند. آخر این نشان دهنده اشتراک بین هر دو گروه است: جنبش سبز برخاسته از ۲خرداد به قبرستان تاریخ رفته وچه بهتر که سرنوشت خود را با اموات گره بزند وآرمانهای سبز جنبش خود رادر قبرستانها جستجو کند. اخیرا تیمی ویژه وخبره از این جنبش مسئول نظر سنجی از قبرستانها جهت بررسی میزان محبوبیت میر حسین موسوی شده اند. اینان خبر از خوشحالی و دلگرمی شدید اموات از تحرکات اخیر میرحسین موسوی و کروبی نسبت به پیگیری وضعیت اموات داده اند. اموات اعلام کرده بودند که امیدوارند علل مرگ بسیاری از آنها از سوی ستاد سبز پیگیری شود و نسبت به علل مرگ آنها بیانیه صادر شود. تاکنون چندین بیانیه از سوی جنبش سبز نسبت به بکار بردن اعمال خشونت بار از سوی  «خدا» صادر شده است وقرار است کمیته ویژه ای جهت بررسی تخلفات «خدا» در اعلام مرگ زودرس ونا بهنگام این عزیزان تشکیل شود. مستندات نیز از سوی آقای کروبی  قرار است منتشر شود. همچنین بیانیه ای از سوی جنبش سبز در محکومیت «سرطان»-«طاعون»-« تصادفات جاده ای» که متهمان ردیف اول مرگ مردم هستند صادر شده وقرار است این افراد تحت پیگرد قانونی قرار گیرند.این اقدامات قرار است به زودی پیگیری واجرا شود. بی شک نبود که برخی تجمعات قبلی به دعوت میرحسین در قبرستانها برگزار شد.اما چند توصیه مهم به این جنبش جهت تداوم واحقاق حقوق جنبش سبز:از آنجا که با دیدن مظلومیت جنبش سبز تحت تاثیر قرار گرفته واز رای به احمدی نژاد قانون شکن پشیمان شدم، تصمیم گرفتم هر چه در توان دارم در راه صلابت این جنبش رنگی به کار بگیرم.

1- بهتر است در شهرهای بزرگ چند نفر را مامور کنیم که در شهر گشته وکلیه پوسترها واعلانیه های مربوط به مراسمات ترحیم را جمع اوری ودر اختیار این ستاد قرار دهند. آنگاه با نشان دادن آنها در شبکه های ماهواره ای آنان را به عنوان کشته شدگان جنبش سبزمعرفی کنیم. لطفا خواهشمندیم از جمع اوری اعلامیه های مربوط به کلاسهای تقویتی-ثبت نام درمدارس غیر انتفاعی- سالنهای آرایش وزیبایی و.. خودداری نمایید.

 2- در کلیه مراسمات ترحیم به هرماه یک عکاس وفیلمبردار حاضر شوید ودر کنار پارچه های سیاه نصب شده بر در ودیوار با حالتی مغموم وگریان به عنوان برادر- دایی- عمو- پسر عمو-پسر و... شهید جنبش سبز مصاحبه کنید.

 3- با مشاهده هرگونه صندوق ابتدا پس از بررسی محتویات آن در صورت یافتن یا نیافتن تعرفه رای، سریعا نسبت به آتش زدن آن اقدام نمایید. زیرا رژیم قصد دارد از این صندوقها جهت رای گیری در دوره های بعدی استفاده کند. بدیهی است صندوقهای میوه- پست-گاوصندوق- صندوق عقب- پژو206 صندوق دار و.. در اولویت قرار دارند.

 4- از انجایی که رژیم شدیدا به سرکوب تجمعات آرام شما اقدام می کند ولباس شخصی ها لحظه ای شما را آرام نمی گذارند، لازم است تجمعات بعدی در جایی برگزار شود که هیچ ماشین وموتور یگان ویژه وبسیج نتواند به آنجا بیاید. مکانهای پیشنهادی شامل: تجمع دختران فیروزه ای در کویر لوت- تجمع با دستبند وکاپشن سبز در قله هیمالیا- پیاده روی از ساحل خلیج فارس به سمت دوبی و اعلام حمایت از اطلاع رسانی شبکه های ایران دوست « العربیه» وحمایتهای مالی خاندان سعود وشیوخ سرمایه دار- پیاده روی خانوادگی در دشت کویر با زبان روزه.

 5- از آنجا که در این آشوبهای اخیر به شدت از دست لباس شخصی ها ناراحت شدیم، پیشنهاد می کنم به کلیه لباس فروشی ها حمله کرده وهر کدام که مغازه به شخص خودشان تعلق دارد را به آتش بکشید. مطمئن باشید که دیگر هیچگاه شاهد حضور لباس شخصی ها در خیابان نیستیم.

6- به فرزندان و دیگر اعضای خانواده خود که در دبستان- کودکستان- پیش دانشگاهی- دبیرستان و.. تحصیل می کنند سفارش اکید کنید که با مشاهده هر گونه تقلب در امتحانات سریعا در درجه اول به معلم ومدیر خود ودر درجه بعد به ستاد سبز گزارش کنند. مطمئن باشید ما از کوه کاه می سازیم.

7- اما در صورتی که به هیچ وجه نتوانستید تقلب را ثابت کنید- هیچ سیاستمدار شمال شهر نشینی از شما حمایت نکرد- نتوانستید الله اکبرهای روز قدس و22 بهمن را به نام جنبش خود ثبت کنید- انتخابات شوراهای اسلامی شهر روستا ومجلس نهم را نیز واگذار کردید- شاهد خروج تدریجی وگسترده آقازادگان عزیز وشکست خورده به مقصد اماکن متبرکه همچون لندن،کانادا، واشنگتن به قصد کنترل وفرماندهی جنبش سبز در غربت بودید- و اگر هرکاری کردید وکسی محلتان نگذاشت در نهایت مطمئن باشید که مردم عزیر با آغوش باز شما را می پذیرند. پس با آرامش خیال نتایج انتخابات را پذیرفته ودر جنبش همبستگی ملی ایرانیان شاد وسرافراز سهیم شوید. پس تا دیر نشده به رای با شکوه ملت ایران احترام گذاشته ودر ریشه کنی بساط فاشیست و دیکتاتوری اقلیت و رنگی همراه وشوید.