اخبار گچساران

به بهانه درخشش فوتبالیست گچسارانی در تیم ملی فوتبال نوجوانان؛
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٩:۳٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱٢
 
سوابق فوتبالی گلزن نوجوان ایران در بازی مقابل هلند
درخشش فوتبالیست گچسارانی در بازی سوم مرحله مقدماتی با گلزنی مقابل تیم ملی فوتبال هلند شادی و شعف را به میان فوتبال دوستان ایرانی به خصوص اهالی شهر گچساران به ارمغان آورد.
به گزارش خبرنگار ماگل دقیقه 25 میلاد غریبی لاله‌های نارنجی هلند را پرپر کرد. تیم ملی ایران در حساس‌ترین بازی خود در دور مقدماتی جام جهانی نوجوانان به مصاف تیم ملی هلند رفت که با گلزنی مهاجم 17 ساله خود میلاد غریبی و با کسب 3 امتیاز بازی و با اقتدار کامل توانست به مرحله دوم صعود کند.
میلاد غریبی که در محله سادات گچساران در تاریخ 1/12/1370 متولد شده، اصالتاً اهل روستای فتح است، این نوجوان ورزش حرفه‌ای را با درخشش در تیم فوتسال آموزشگاه‌های گچساران آغاز کرد، در این مسابقات میلاد غریبی با به ثمر رساندن 19 گل آقای گل مسابقات کشوری شد و تیم استان کهگیلویه و بویراحمد به مقام نائب قهرمانی کشور دست یافت.
همچنین افتخارات متعدد دیگری نیز با تیم آموزشگاه‌های گچساران و استان در سطح منطقه و کشور کسب کرد.
غریبی فوتبال باشگاهی خود را ابتدا از سال 1383 با تیم فوتبال شموشک گچساران به مربیگری جبار هاشمی آغاز کرد و پس از یک سال به عضویت تیم فوتبال نفت و گاز گچساران درآمد که در سال 1387 از طرف آقای علی دوستی مهر سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران از میان یک هزار بازیکن از گوشه و کنار ایران پس از هفت ماه اردو و تمرین‌های مختلف به عضویت نهایی تیم ملی ایران درآمد.
موفقیت و بازی‌های درخشان وی در تورنمنت‌های بین‌المللی مختلف در ابتدای سال 1388 قابل تقدیر است، میلاد غریبی در دو بازی ابتدایی جام جهانی به میدان نرفت اما در بازی سوم مرحله مقدماتی با گلزنی مقابل تیم ملی فوتبال هلند شادی و شعف را به میان فوتبال دوستان ایرانی خصوصاً اهالی شهر گچساران به ارمغان آورد.