اخبار گچساران

بینظیر ترین راهپیمایی گچساران
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٤:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱٠/٩
 

در بی‌نظیرترین اعتراض خودجوش مردمی که در میدان امام خمینی گچساران صورت گرفت،شعار «میر یزید موسوی اعدام باید گردد» در گچساران طنین‌انداز شد.

به دنبال هتک حرمت عاشورای حسینی توسط عده ای فتنه گر در تهران خشم و انزجار عمومی از فتنه گران سراسر کشور را فرا گرفت و مردم  شهید پرور و ولایتمدار گچساران با انجام تظاهرات و راهپیمایی خواستار برخورد قاطع  دستگاه قضائی با اغتشاشگران شدند. مردم تاکید می کردند:چرا برخورد با اغتشاشگران صورت نمی گیرد؟
  
 امت شهید پرور گچساران در حالی که کفن پوش  شده بودند در میدان امام خمینی ره تجمع کرده  و خواستار محاکمه سران فتنه و برخورد جدی با حرمت شکنان عاشورای حسینی در تهران شدند.  به گزارشخبرنگار ما،  امت خود جوش گچساران در اعتراض به حرمت شکنی اغتشاشگران و حامیان میر حسین موسوی در روز عاشورای حسینی در تهران، ضمن عبور از خیابانهای شهر گچساران.با
 
سر دادن شعارهای “ ای قوه قضائی صلابت صلابت،
 “
ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند “، “میریزید موسوی اعدام باید گردد “، “ موسوی پینوشه ایران شیلی نمی شه “ و با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون عاشورای تهران تکراری بر عاشورای کربلا خواستار مجازات بی قید و شرط سران فتنه و اغتشاشگران شدند.

خیل جمعیت با حرکت به سمت میدان امام خمینی(ره) گچساران با سر دادن شعارهای انقلابی در محکوم کردن هتک‌حرمت روز عاشورا، حمایت از ولایت و انزجار از منافقان کوردل و آلت دست بیگانگان اعلام کردند.

اقشار مختلف مردم که تا شعاع چند کیلومتری میدان را از هر طرف پوشانده بودند، یکصدا فریاد می‌زدند، « میرزید موسوی اعدام باید گردد»،«منافق کجایی، حزب‌الله آمده، دستگاه قضایی مجازات، مجازات، موسوی حیا کن، انقلاب را رها کن، وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد و شعارهایی در محکومیت عاملان فتنه که لحظه به لحظه صفوف مردمی فشرده‌تر شده و فریاد راهپیمایان خوف به دل دشمنان نظام و ولایت انداخته است