اخبار گچساران

تقلب13 میلیونی!
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٤:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱٠/٢٦
 

یکی از نکات مهم و کلیدی که آقای حسین شریعتمداری در مناظره با کواکبیان مطرح کرد موضوع تقلب13 میلیونی بود!
    آقای شریعتمداری در توضیح تقلب13 میلیونی گفت: “من معتقدم در انتخابات22 خرداد88 تقلب شده است. چون موسوی در آغاز ادعای طرفداری از انقلاب، امام و قانون اساسی را داشت ولی پس از انتخابات هویت واقعی خود را که مقابله با این اصول بود نشان داد. بنابراین سران فتنه در انتخابات دست به تقلب13 میلیونی زده اند” این حرف درستی است.
    موسوی ساز و کار قانون اساسی را در مورد انتخابات قبول نداشت لذا هم قبل و هم بعد از انتخابات فرمان اردوکشی خیابانی را صادر کرد. هنگامی که شورای نگهبان نظر خود را در مورد نتیجه آراء اعلام کرد آن را نپذیرفت.
    او همچنین حکم رهبری در مورد تنفیذ رای مردم را برنتافت و با “جمهوریت” نظام اعلام جنگ کرد.
    موسوی در16 آذر اهانت به امام را برتابید و در13 آبان و روز قدس پیمان خود را با آمریکا و اسرائیل با شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران تحکیم بخشید و با امام و انقلاب خداحافظی کرد. او حتی به این هم اکتفا نکردو در روز عاشورا پیاده نظام خود را به خیابان ها فرستاد و آنها حرمت عاشورا و کربلاو شعائر الهی عاشوراییان را هتک کردند. وقتی صدای ملت درآمد حرامیان را “مردم خداجوی” نامید و شرارت و فجایعی که به بار آوردند را اقدامی “مسالمت آمیز” خواند!
    40 میلیون نفر در رفراندوم9 دی88 در سراسر کشور به خیابان ها ریختند. آن24/5 میلیون نفری که به احمدی نژاد رای دادند موضع صریح خود را در مورد این حرمت شکنی ها اعلام کردند و لعن سران فتنه را در شعارهای خود متجلی نمودند. بقیه هم همصدا با24/5 میلیون نفر نفرت خود را از فرقه موسوی اعلام کردند و با فریاد بلند اعلام نمودند موسوی13 میلیون تقلب کرده است. به قول آقای شریعتمداری “موسوی با نشان دادن هویت جعلی دست به تقلب13 میلیونی زده است”.
    موسوی با عدم التزام عملی به اسلام، نظام و قانون اساسی نشان داد که شایسته اعتماد آن رای13 میلیونی نیست. لذا مردمی که به او رای دادند در رفراندوم9 دی این رای را پس گرفتند. مردم با احدی عقد اخوت نبسته اند تا وقتی که آنها را در خط اسلام و امام و رهبری و قانون اساسی ببینند از آنها حمایت می کنندو وقتی از این خطوط عبور کنند آنها را خائن به ملت و متقلب قلمداد می کنند.