اخبار گچساران

رییس اداره تبلیغات اسلامی گچساران معرفی شد
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٩:٠٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱۱/۱۸
 

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد : در سطح استان با کمبود روحانی مواجه هستیم

 مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت : سازمان تبلیغات یکی از نهادهای انقلاب اسلامی که با توجه به آینده نگری حضرت امام (ره) تشکیل شد . 

حجت الاسلام موسوی اطهر که در آیین تودیع و معارفه رؤسای جدید و قدیم اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گچساران سخن می گفت ، با اشاره به اینکه در سطح استان با کمبود روحانی مواجه هستیم ، افزود : این سازمان منشأ خدمات در سطح شهر و روستا ها بوده و تا حدود زیادی توانسته نیازهای روحی و معنوی مردم را تأمین کنند .

وی اظهار داشت : در سالهای اخیر هجمه فرهنگی که از طرف دشمنان به صورت علنی انجام و برای اجرای آن به صورت علنی میلیون ها دلار بودجه تأمین می شود به منظور تهی کردن انقلاب از درون است . حجت الاسلام بلادی رییس سابق اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گچساران نیز گفت : تشکیل 206 هیأت مذهبی ، راه اندازی انجمن های مذهبی و تجهیز اداره به امکانات اداری و ایجاد همدلی بین روحانیون را از مهمترین اقدامات خود عنوان کرد . در پایان این مراسم طی حکمی از زحمات حجت الاسلام بلادی رییس سابق اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گچساران  قدردانی و حجت الاسلام ملکوتی به عنوان رییس جدید معرفی شد .