اخبار گچساران

جلسه تودیع و معارفه فرمانده جدید شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٢:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۳/۱٢
 

مراسم تودیع و معارفه فرماندهان قدیم و جدید حوزه مقاومت امام حسن مجتبی (ع) بطور همزمان در سالن همایش های اداره آموزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران برگزار شد.
در این مراسم که با حضور مسئولین و جمعی از اعضای هیات مدیره این شرکت و فرمانده سپاه ناحیه گچساران ، فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج نفت و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه گچساران و اعضای شورای حوزه بسیج صنعت نفت حضور داشتند سرهنگ ایمانی فر ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند سرهنگ متولی فرمانده سابق حوزه مقاومت بسیج نفت تلاش ایشان را در راستای ایجاد محیطی فرهنگی توام با تفاهم و همدلی ستود و خاطر نشان ساخت : برگزاری یادواره های بزرگ شهدای صنعت نفت حضور فعال بسیج در عرصه های فرهنگی ورزشی از فعالیتهای به یاد ماندنی دوره فرماندهی برادر عزیزمان سرهنگ متولی است .
سرهنگ ایمانی فر همچنین با اشاره به انتخاب شایسته سرهنگ ولی  علیزاده فرمانده جدید حوزه تنفت اظهار امیدواری کرد ایشان نیز در مدت ماموریت خود با استفاده بهینه از نیروی کارآمد و متعهد بسیجی در راستای پیشبرد اهداف متعالی نظام جمهوری اسلامی و اعتلای صنعت نفت توفیق لازم را بدست آورند.
در این مراسم برادر شیخ ممو فرمانده گردان عاشورا با اشاره به حسن تدبیر و برنامه ریزی سرهنگ متولی در فرماندهی حوزه اعتماد سازی عدم تمایل به یک گروه خاص و در نتیجه حفظ قداست بسیج را از مهمترین دستاوردهای دوره فرماندهی سرهنگ متولی  بر شمرد.
در پایان این مراسم سرهنگ پاسدار متولی نیز ضمن خداحافظی از مجموعه سختکوش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از همکاری بی دریغ مدیریت کارکنان و بسیجیان پر تلاش صنعت جنوب در طول دوره ماموریت خود تشکر و قدردانی نمود.  در پایان این مراسم از سوی کلیه پرسنل  حوزه و گردان 203عاشورا و پایگاههای وابسته هدایایی به رسم یاد بود به سرهنگ متولی اهدا گردید
گفتنی است سرهنگ احمد متولی که از اردیبهشت ماه 83 فرماندهی حوزه مقاومت بسیج نفت و گاز گچساران را به عهده داشته است به فیض بازنشستگی نائل امدند.