اخبار گچساران

استانداری کهگیلویه و بویراحمد:
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ۱٠:۱۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۳/٢٢
 
خانوارهای استان برای دریافت یارانه نقدی از 24 خرداد افتتاح حساب کنند
مدیرآمار و اطلاعات استانداری کهگیلویه و بویراحمدگفت: سرپرست خانوارهایی که فاقد هر گونه شماره حساب بانکی هستند از همین امروز به یکی ازنزدیکترین شعب بانکهای دولتی و یا خصوصی مراجعه و نسبت به افتتاح حساب جهت دریافت یارانه نقدی اقدام کنند. حمزه کرمی پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:سرپرست خانوارهای استان که در طرح جمع اوری اطلاعات اقتصادی ثبت نام و حساب بانکی افتتاح کرده اند ازتاریخ 24/3/1389 به مدت یک هفته مهلت دارند شماره حساب بانکی خود را به منظور واریز یارانه نقدی در سامانه الکترونیکی به آدرس www.refahi.ir ثبت کنند.
وی اظهار داشت: قانون هدفمند کردن یارانه‌ها از هفته آینده در شش استان از جمله کهگیلویه و بویراحمد به صورت رسمی اجرا خواهد شد. کرمی افزود: اردبیل، سمنان، سیستان و بلوچستان، مازندران و هرمزگان دیگر استان هایی هستند که این طرح از هفته آینده در این مناطق اجرایی خواهد شد. وی گفت: دریافت شماره حساب سرپرستان خانوار برای واریز نقدی یارانه‌ها، نخستین مرحله از اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌هاست که از دوشنبه 24 خرداد مصادف با اول رجب در این استان ها انجام و تا یک هفته ادامه خواهد داشت. وی یادآور شد: 146هزار و 69خانوار دراین استان در طرح جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوارها شرکت کرده ا ند.
کرمی افزود: از این تعداد هشت هزار و 726خانوار در مرحله سوم نام نویسی طرح جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوارها که اخیرا از تاریخ 20/2/89 لغایت 10/3/89 انجام گرفت، تبت نام و 137هزار و 343خانوار هم در دو نوبت قبلی سالهای گذشته ثبت نام کرده بودند. وی تصریح کرد: آن دسته از خانوارهایی که ثبت نام کرده و نیاز به اصلاح اطلاعات داده شده خود دارند، می توانند در تاریخی که در آینده نزدیک اعلام خواهد شد نسبت به اصلاح اطلاعات خود اقدام نمایند