اخبار گچساران

دو خبر ورزشی
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٤:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/٢۸
 
داور گچسارانی رقابتهای والیبال جام ملتهای اسیا را سوت می زند
داور جوان و بین المللی والیبال شهرستان گچساران ، رقابتهای والیبال جام ملتهای آسیا را سوت می زند. ،امید فولادی وندا تنها داور ایرانی است که قضاوت های مسابقات جام ملت های آسیا را بر عهده خواهد داشت . فولادی وندا داوربین المللی والیبال چندی پیش در کلاس پیشرفته داوری در کشور رومانی موفق به پیوستن به جامعه داوری بین المللی شده بود . وی در اداره شیمیایی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران مشغول به کار است . ، رقابتهای والیبال بزرگسالان جام ملت های آسیا مرداد ماه سال جاری به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و در شهرستان ارومیه برگزار خواهد شد.
امید فولادی وندا تنها داوری از کشورمان است که در بالاترین سطح والیبال قاره کُهن ، این مسابقات را قضاوت خواهد کرد. در این رقابت ها کشورهای استرالیا ، چین ، کره جنوبی ، ژاپن ، اندونزی ، قزاقستان ، چین تایپه و ایران حضور خواهند داشت .
پنج بازیکن گچسارانی به اردوی تیم ملی هندبال دعوت شدند
رییس امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: پنج نفر از بازیکنان تیم هندبال نفت و گاز گچساران به اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان کشور راه یافتند.
ابوالحسن غلامی  افزود: در آخرین فراخوان فدراسیون هندبال کشور 57 نفر از سراسر کشور به اردوهای تیم های ملی جوانان و نوجوانان دعوت شده اند که در بین آنها پنج نفر از اعضای اردوی تیم ملی نوجوانان را بازیکنان نفت و گاز گچساران تشکیل می دهد. وی ادامه داد: از این تعداد سه نفر از اعضای خانواده های شرکت و دو نفر از افراد بومی غیر شرکتی هستند. وی تصریح کرد : تیم هندبال نوجوانان نفت و گاز گچساران مقام چهارم باشگاه های کشور را در سال 88/87 در کارنامه خود دارد و تیم جوانان نیز در بین 8 تیم اول کشور جای دارد و در رده بزرگسالان نیز تیم نفت و گاز گچساران در زیر گروه لیگ برتر کشور ، مقام سوم را دارد . وی اسامی بازیکنان راه یافته به اردوی تیم ملی نوجوانان هندبال کشور را نوید کفایی ، سعید رحیمی ، امین زلفی پور ، حامد سلیمانی و بهتاش شهابی ذکر کرد