اخبار گچساران

سرپرست شرکت نفت گچساران از تاسیسات تلمبه خانه گوره بازدید کرد
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٤:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/٢۸
 

سرپرست شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از تاسیسات تلمبه خانه نفت گوره بازدید کرد و در دیدار با کارکنان این تاسیسات به بررسی مشکلات آن پرداخت

سرپرست شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در دیداراز مناطق عملیاتی و تلمبه خانه گوره و تأسیسات نفت و گاز بینک ، با کارکنان این مناطق عملیاتی دیدار و گفت و گو کرد. دراین بازدید ، ضمن بررسی موارد مطروحه در دیدار اوایل سال جاری مدیرعامل (وقت ) شرکت مذکور از این تأسیسات ، برخی دیگر از نیازهای این مناطق از سوی مسئولین و کارکنان بیان و تصمیمات لازم درخصوص رفع این مشکلات اتخاذ شد .
مهندس غلام رضا پاکدل دراین دیدار ، با تشکر از تلاش های همکاران ، بر افزایش رضایت مندی کارکنان و خانواده های آنان و ایجاد تسهیلات رفاهی و خدماتی مناسب و در شأن آنان تأکید کرد و از مسئولین خواست تا از هر کوششی برای رفع تنگناها و مشکلات این همکاران دریغ نکنند . وی همچنین خواستار برنامه ریزی مناسب برای توسعه فضاهای سبز در در محوطه های مسکونی ، ادارات و تأسیسات شد. دراین جلسه اعلام شد که با پیگیری های به عمل آمده مشکل تعدیل مدرک کارکنان در برخی از سمت های موجود ، مورد موافقت مدیر منابع انسانی مناطق نفتخیز جنوب قرار گرفته و در آینده نزدیک بخشی از این مشکلات مرتفع خواهد شد. همچنین در راستای رفاه هرچه بیشتر کارکنان واحدهای عملیاتی ، 90 دستگاه کولر دو تکه در حال خرید است که بزودی در اتاق های کنترل این واحدهای عملیاتی نصب خواهد شد. دراین جلسه ، کارکنان واحدهای عملیاتی خواستار افزایش پهنای باند اینترنت تأسیسات مذکور از دو مگا بایت به چهار مگا بایت شدند که قرار شد اداره مخابرات این درخواست را پیگیری کند.
طولانی بودن مدت تعمیرات اساسی منازل ، وضعیت تعاونی مسکن کارکنان ، تأمین جا و غذا جهت فرزندان تحت تکفل بالای 22 سال که به مراکز درمانی شهرستان ها اعزام می شوند ، از دیگر درخواستها و مشکلات کارکنان این واحدهای عملیاتی اعلام شد که قرار شد توسط مسئولین مربوطه مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.