اخبار گچساران

نمایشگاه پاییزه عرضه کالا در گچساران برپا شد
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ۱٢:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٦/٢۳
 

نمایشگاه پاییزه عرضه کالا و ملزومات مورد نیاز دانش آموزان در شهر گچساران برپا شد.

رییس اداره بازرگانی گچساران گفت: نمایشگاه پاییزه عرضه کالا تا 30 شهریور در شهرستان گچساران برپاست شهروندان می توانند با مراجعه به نمایشگاه کالاهای مورد نیاز خود را خرید کنند. رضا شریفی افزود: اداره بازرگانی شهرستان گچساران به منظور جلوگیری از افزایش بی رویه و غیر منطقی کالا مورد نظر اقدام به بر پایی این نمایشگاه با 140 غرفه کرده است. وی با اشاره به اینکه 20 درصد غرفه های این نمایشگاه از استانها همجوار است ، اظهار داشت: در این نمایشگاه لوازم تحریر مدرسه ، کیف و کشف، نوشت افزار، پوشاک مدراس و انواع مواد غذایی به نمایش گذاشته شده است.
شریفی برپایی این نمایشگاها را یکی از سیاست ها و وظایف مهم بازرگانی اعلام کرد و ابراز داشت: هر ساله در آستانه بازگشایی مدارس برای تنظیم بازار و تضمین کالا و ارقام مورد نیاز مردم در سطح بازار این نمایشگاه بر پاه می شود. هدف از برپایی این نمایشگاه را تقویت جریان عرضه کالا، ایجاد فضای رقابت، افزایش قدرت خرید و دسترسی آسان و بهتر مردم به کالا های مورد نظر خود با قیمت مناسب عنوان کرد.
شریفی تصریح کرد: در این نمایشگاه ارقام مورد نظر شهروندان با کیفیت بالا و با نرخ 20 درصد پایین تر از قیمت بازار عرضه می شود. وی، ساعت های برپایی این نمایشگاه را صبح ها از ساعت هشت و و نیم الی 12 و نیم و عصرها از ساعت 17 و نیم الی 22 و نیم اعلام کرد و افزود: این نمایشگاه در ضلع غربی بیمارستان شرکت نفت دایر شده است