اخبار گچساران

نمایشگاه دستاوردهای نیروی انتظامی در گچساران گشایش یافت
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٧:۳٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٧/۱۱
 

بمناسبت هفته نیروی انتظامی ، نمایشگاه دستاوردهای ناجا در سالن وحدت شهرستان گچساران گشایش یافت.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد ، هدف از برپایی نمایشگاه را ارزیابی عملکرد نیروی انتظامی، تقویت ارتباط نیرو با مردم، آشنایی مردم با دستاوردهای نیروی انتظامی، افزایش تعامل مردم با نیروی انتظامی و آشنایی جوانان بخصوص دانش آموزان با آسیب های اجتماعی عنوان کرد.
سردار علیرضا عادلی، با اشاره به نقش مردم در موفقیت پلیس برای ایجاد آرامش و جلوگیری از آسیبهای اجتماعی ، افزود: در بسیاری از آسیب های اجتماعی جوانان بخصوص دانش آموزان در معرض خطر هستند.
وی اظهار داشت: برپایی این نمایشگاه فرصت مناسبی برای نیرو انتظامی است تا چالش ها را ارزیابی کرده و برای حل آنان راهکار ارایه دهد.
وی مهمترین چالش های استان کهگیلویه و بویراحمد را مواد مخدر، نزاع های دسته جمعی و اقلام ضد فرهنگی عنوان کرد و افزود: امسال برای اولین بار این نمایشگاه با رویکرد جدید در شهرستنان گچساران برپا شده است و با جمع اوری نظرات و پیشنهادات مردم در سالهای آینده این نمایشگاه متنوع تر برگزار خواهد شد.
فرمانده انتظامی گچساران نیز در این مراسم گفت: در این نمایشگاه 15 غرفه شامل بخش های یگان ویژه، معاونت وظیفه عمومی، فناوری و اطلاعات و ارتباطات، پلیس مبارزه با مواد مخدر، پلیس اطلاعات و امنیت عمومی، پلیس آگاهی و تشخیص هویت، نظارت حمایتی و پیش گیری، مشاور حقوقی، معاونت اجتماعی، عقیدتی سیاسی و امور ایثارگران برپا شده و در هر غرفه خدمات متعددی به بازدیدگان ارائه می شود.
سرهنگ پاسدار قدرت الله بیعت اصل بیان کرد: این نمایشگاه صبح ها از ساعت 8 ال 12 و عصر ها از ساعت 15 الی 20 برای بازدید علاقمندان باز است.