اخبار گچساران

بیش از 95 درصد راه‌های روستایی گچساران آسفالت شد
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٩:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۱
 

فرماندار گچساران گفت: دولت در زمینه آسفالت راه‌های روستایی این شهرستان کار بزرگی انجام داده به طوری که 95 درصد راهای روستای این شهرستان در حال حاضر آسفالته است. اکبر علیزاده  گفت: مسکن مهر گچساران که با 2هزار و‌500 واحد آپارتمانی و از سال 89 شروع به کار کرده بود هم اکنون با پیشرفت فیزیکی بیش از 60 درصد ‌پیشرفت کاری خوبی‌ را طی می‌کند.
فرماندار گچساران در همین رابطه ابراز داشت: در حال حاضر سازمان‌ها و دستگاه‌های مربوطه در حال آماده سازی و ساختن امکانات رفاهی از جمله مدارس، زمین ورزش و مسجد برای ساکنان این واحدهای مسکونی است.
علیزاده با اشاره به آماده سازی و بهره‌برداری از فرودگاه گچساران اظهار داشت: فرودگاه گچساران در حال حاضر آماده بهره‌برداری بوده که در این راستا به دنبال عقد قرار داد با شرکت‌های هواپیمایی هستیم.
وی در همین رابطه افزود: تا پیش از بستن قرار داد با شرکت های هواپیمایی، پروازهای فرودگاه به صورت چارتر خواهدبود.
فرماندار گچساران با اشاره به روند اجرای پروزه های مهم عمرانی این شهرستان گفت: بیمارستان 96 تخت خوابی این شهرستان با پیشرفت کاری 40 درصد در حال اماده سازی است که پیمانکار جدید کار خود را شروع کرده است.
علیزاده تعامل دستگاه های اداری و شرکت نفت گچساران را سازنده ارزیابی کرد و گفت: عزم جدی داریم که از امکانات شرکت نفت در پروِژهای شهری و جانبی به صورت بهینه استفاده کنیم.
فرماندار گچساران پروژه سد چم شیر را برای عمران و آبادانی این شهرستان مهم دانست و افزود: عملیات اجرایی ساخت این سد چندی پیش آغاز و تونل انحرافی آن در حال ساخت است