اخبار گچساران

یک مسوول در دانشگاه ازاد کشور:
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ۸:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/۸
 

ضرورت ایجاد مرکز تحقیقات نفت در گچساران احساس می شود

رییس منطقه 16 دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با توجه به پتانسیل های دانشگاه آزاد واحد گچساران در تمام زمینه ها ،ایجاد یک مرکز تحقیقاتی در زمینه صنعت نفت در این دانشگاه ضروری است. دکتر سید جواد انگجی در دیدار با اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه آزاد گچساران افزود: دانشگاه آزاد گچساران از لحاظ تجعهیزات و امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی از سطح کیفی مطلوبی برخوردار است بطوری که دانشگاههای منطقه نیز از این امکانات استفاده می کنند.
وی اظهار داشت: تمامی پروژه های دانشگاه آزاد اسلامی بدون کمک دولت و هزینه نفت تحقق پیدا کرده و در سراسر جهان همچون نگینی می درخشد.
انگجی عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی از لحاظ کمی به انتها نزدیک شده و از لحاظ کیفی با ارائه مقاله ISI ، مسابقات ربوکاپ، تربیت بدنی و فعالیت های فرهنگی از جمله اقامه نماز در سطح دانشگاههای کشور به مقام برتر رسیده است.
وی ابراز داشت: لازم است با تربیت اعضای هیأت علمی در مقطع دکتری زمینه جذب دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی را فراهم کنیم. .
ریئس دانشگاه آزاد واحد گچساران در این دیدار گزارشی از فعالیت های انجام شده در این واحد ارائه داد و اظهار داشت: و احد گچساران از نظر امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی از سطح کیفی بسیار مطلوبی برخوردار است .
علی بیژنی افزود: با اتمام طرح های عمرانی این واحد دانشگاهی گام ارزنده ای را در جهت شکوفایی برداشته است