اخبار گچساران

ز 65 کارمند بازنشسته شبکه بهداشت گچساران تجلیل شد
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٦:۳۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٩/۱٥
 

همایش یک روزه تجلیل از 65 کارمند بازنشسته شبکه بهداشت ودرمان گچساران با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان اجرایی و اقشار مختلف مردم و بازنشستگان در این شهرستان برگزار شد.مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران، در این همایش از تلاش صادقانه و خدمت مخلصانه بازنشستگان این شهرستان تجلیل کرد.
دکتر محمد رضا محمدی، هدف از برگزاری این همایش را تجلیل از سی سال خدمت با ارزش 65 نفر از پرسنل شبکه بهداشت شهرستان گچساران در سال جاری عنوان کرد.
وی اظهار داشت: انتظار می رود بازنشستگان بهداشت و درمان توجه بیشتری به سلامت خود داشته و از ورزش غافل نشوند. وی ، با اشاره به اینکه نباید خود را از سی سال تجربه و دانش این کارمندان محروم کرد ، افزود: باید شرایطی فراهم کرد که کارمندان کنونی از سالها تجربه بازنشستگان استفاده کنند. محمدی از تاسیس کانون بازنشستگان برای رفع مشکلات صنفی این قشر در آینده ای نزدیک خبر داد .
فرماندار گچساران در این همایش تجلیل از زحمات و تلاش های کارمندانی که به افتخار بازنشستگی نایل شده اند را کاری پسندیده در آموزه های دینی دانست و ابراز داشت: کسانیکه پس از عمری تلاش خالصانه و مجاهدت در راه خدمت بازنشسته می شوند شایسته قدردانی و تجلیل هستند. سید اکبر علیزاده ، با اشاره به اینکه بازنشستگان نباید بازنشستگی را پایان کار و تلاش بدانند افزود: ضروری است بازنشستگان تا آخر عمر به کار و تلاش در زمینه های مختلف ادامه دهند