اخبار گچساران

مدیرعامل شرکت نفت گچساران:
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٦:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٩/۱٥
 
مهندس غلامرضا پاکدل در جلسه ستاد اقامه نماز شهرستان گچساران که در شرکت نفت گچساران تشکیل شد با تأکید بر فراهم آوردن زمینه و بسترسازی برای شرکت مردم در نماز جماعت ، عنوان داشت : شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران آمادگی دارد جهت اجرای برنامه‌ها و همایش‌هایی در زمینه نماز و نیز مصوبات مربوط به شرکت نفت با ستاد اقامه نماز شهرستان گچساران همکاری لازم را داشته باشد .
وی به ضرورت اجرای مصوبات شورای اقامه نماز اشاره کرد و گفت : برگزاری نماز جماعت در 15 نمازخانه و مسجد، تجهیز نمازخانه‌ها ، برگزاری همیشگی مراسمات و مسابقه‌های مختلف فرهنگی در گروه‌های مختلف سنی ، توزیع کتابچه‌ی نیایش اثر استاد قرائتی بین کارکنان و خانواده‌های آنان ، توزیع هفتگی کتابچه‌هایی در زمینه مسائل فرهنگی و برگزاری مسابقاتی در این زمینه از جمله اقدامات ستاد اقامه نماز شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران می‌باشد . مهندس پاکدل با اشاره به تهدیدات دشمن در بحث جنگ نرم تصریح کرد : در این زمان که دشمنان با برنامه‌ریزی و کارهای تبلیغاتی خود برای دور نمودن جوانان و نوجوانان از دین مبین اسلام و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تلاش هستند همه ما مسئول هستیم با برنامه‌ها و راهکارهای مناسب در این راه دشمنان را ناکام کرده و نگذاریم به اهداف پلید خود دست یابند .
مسئول ستاد اقامه نماز شهرستان گچساران نیز در این جلسه بیان داشت : برگزاری نماز جماعت در ادارات به نحو مطلوبی انجام می‌پذیرد اما لازم است ادارات نسبت به این موضوع توجه بیشتری داشته باشند و مسئولین و مدیران می‌بایست نسبت به برپایی و شرکت در نماز جماعت اداره خود توجه بیشتری نشان دهند .
سیدفاضل رضایی ضمن تشکّر از همکاری شرکت نفت و گاز به جهت همکاری با ستاد اقامه نماز شهرستان گچساران ، بیان داشت : در برخی ادارات توجه کمتری به برپایی نماز جماعت می‌شود و در برخی از ادارات نیز مشاهده می‌شود که جلسات خود را در هنگام نماز نیز ادامه می‌دهند. رضایی عنوان داشت: مدیران ادارات باید توجه داشته باشند که در وقت اذان می‌بایست کار خود را رها نموده و به همراه کارکنان اداره خود در نماز جماعت شرکت کنند و ارباب رجوع‌های اداره را نیز تشویق به شرکت در فریضه نماز جماعت کنند .
وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت : گرایش دانش‌آموزان به نماز زیاد است و تنها می‌بایست زمینه و انگیزه برای آنها ایجاد شود و در این راه آموزش و پرورش می‌بایست حرکت مضاعفی را ایجاد کند.
رضایی همچنین به برپایی باشکوه نماز ظهر عاشورا اشاره کرد و ابراز داشت: برای برپایی نماز ظهر عاشورا می‌بایست مکان برپایی نماز یعنی گلزار شهدا توسط شهرداری پاکسازی شود و ادارات با نصب بنرهایی در سطح شهر و اداره خود در این زمینه اطلاع‌رسانی لازم را داشته باشند