اخبار گچساران

مدیرعامل ایرنا: رویکرد دولت ارایه خدمات پایه ای به مردم است
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ۸:٢٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٩/٢٧
 

مشاور مطبوعاتی رییس جمهوری و مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) گفت: رویکرد دولت خدمتگزار کنونی ارایه خدمات پایه ای و زیربنایی به آحاد مختلف مردم به ویژه اقشار آسیب پذیر جامعه است و دولت برای نزدیک شدن به عدالت اجتماعی این روند را ادامه خواهد داد. علی اکبر جوانفکر شنبه در دیدار با مدیران و مسوولان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران افزود: خدمات مطلوبی در نقاط مختلف کشور از جمله استان کهگیلویه و بویراحمد انجام شده و با ارایه این خدمات مشکلات مردم تا حدود زیادی در حال رفع شدن است.
وی بیان کرد: احداث بیمارستان 96 تختخوابی ، آبرسانی از سد کوثر به شهر گچساران ، دانشکده نفت و گاز ، فرودگاه گچساران و دهها پروژه عمرانی از جمله اموری است که به منظور رفع محرومیت از شهرستان نفت خیز گچساران در این منطقه انجام شده است.
جوانفکر اظهار داشت: با توجه به فعالیتهای انجام شده و طرحهایی که برای شهرستان گچساران پیش بینی شده امید است شاهد رشد و توسعه پایدار در این منطقه از کشور باشیم.
وی ، با تاکید بر اینکه دولت تلاش خود را بر ارتقای سطح توسعه در مناطق محروم کشور متمرکز کرده ، عنوان کرد: به طور حتم با توجه به ظرفیتهای بالایی که استان کهگیلویه و بویراحمد و به ویژه شهرستان گچساران در زمینه ها و حوزه های مختلف از آن برخوردار است ، آینده درخشانی برای این منطقه در پیش خواهد بود.
جوانفکر ابراز داشت: توسعه پایدار و پویایی مناطق نیازمند عزم و اراده همگانی است و تنها با کار مضاعف و همت مضاعف می توان به تحقق این امر مهم امیدوار بود.
مشاور مطبوعاتی رییس جمهوری و مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) به منظور شرکت در همایش مطبوعات و هدفمندی یارانه ها به شهرستان گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرده است