اخبار گچساران

رئیس شورای اسلامی شهرستان گچساران:
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ۱٠:٠۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۱٠/٢٠
 

    حضور نداشتن مسئولان در ادارات گچساران به یک معضل تبدیل شده است .

رئیس شورای اسلامی شهرستان گچساران گفت: حضور نداشتن مسئولان اجرایی گچساران در ساعات اداری در ادارات این شهرستان به یک معضل تبدیل شده است.

کوکب حاتمی  افزود: مردم این شهرستان برای گرفتن یک امضا از مسوولان می بایست ساعت ها در ادارات این شهرستان وقت خود را تلف کنند. وی بیان کرد: این در حالی است که جلسات و نشستهای اداری این شهرستان در ساعاتی تشکیل می شود که دستگاه های اجرایی بیشترین ارباب رجوع را دارند. حاتمی، با اشاره به اینکه شهروندان گچسارانی از این کار مسئولان نارضایتی هستند، اظهار داشت: انتظار می روند برای رفع این معضل مهم توسط متولیان امر در این شهرستان چاره اندیشی شود.
وی عنوان کرد: با توجه به اینکه اکثر جلسات اداری این شهرستان در ساعت 9 الی 11 نشکیل می شود ضوری است جلسات این شهرستان بعد از نماز ظهر یا در ساعات غیراداری برگزار شود. حاتمی تصریح کرد: لازم است مسئولان این شهرستان اخلاق و ویژگی های مسئولین و کارگزاران نظام را از دیدگاه حضرت امام خمینی (ره) در نطر داشته باشند. رئیس شورای اسلامی شهرستان گچساران در بخش دیگری از سخنان خود گفت: حضور متکدیان و فالگیرها علاوه بر نازیبا کردن چهره شهر موجب مشکلات متعددی در این شهرستان شده است. حاتمی ابراز داشت: اکثر این متکدیان را زنان جوان تشکیل می دهند که می طلبد متولیان امر در اسرع وقت این افراد را جمع آوری کنند