اخبار گچساران

اعتراض رئیس شورای شهر گچساران نسبت به ساخت دیوار شرکت نفت
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ۱۱:٠٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٢/۱٠
 
رئیس شورای اسلامی گچساران گفت: شرکت نفت گچساران در اقدامی بی‌سابقه اقدام به ساخت دیوار عریضی کرده تا منطقه شرکت نفت را از مناطق شهری جدا کند، لذا از مسئولین انتظار داریم از ادامه این کار جلوگیری کنند.کوکب حاتمی در گفتگو با خبرنگار فارس در یاسوج افزود: مسئولین شرکت نفت گچساران به جای در اختیار گذاشتن مجموعه های ورزشی مازاد بر نیاز خود به جوانان شهرستان، پیرامون خود دیوار می‌کشند و این کار گلایه و اعتراض شدید مردم گچساران را به همراه داشته است.
حاتمی با بیان اینکه طرح کشیدن دیوار حائل، توهین به مردم محروم و نجیب گچساران است، تاکید کرد: نفت یک منبع ملی است که به همه مردم تعلق دارد و مازاد درآمد آن نیز باید شامل رفاه همه مردم شود نه اینکه هزینه دیواری شود که مردم را بدبین و نگران ساخته است.
رئیس شورای شهرستان گچساران در ادامه اظهار داشت: در محله‌های فقیرنشین شهر گچساران، مشکلات زیادی وجود دارد و این در حالی است که هزینه این دیوار می تواند بسیاری از مشکلات مردم را برطرف کند.
شهرستان گچساران، یکی از مناطق نفتخیز کشور با 140 هزار نفر جمعیت و تولید روزانه 750 هزار بشکه نفت، 1/3 از نفت تولیدی کشور را به خود اختصاص داده است