اخبار گچساران

خبر ویژه
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ۸:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۱۱/٢
 

تا بسیج و شهادت طلبی مردم هست نمی توانیم از پس جمهوری اسلامی برآییم !!!

پایگاه صهیونیستی «بالاترین» اذعان کرد بسیج مردم ایران و اعتقادات مذهبی آنان به جریان های برانداز مجال عرض اندام نمی دهد.
این رسانه ضد انقلاب با اشاره به شعبده بازی رسانه ای در شبیه سازی فتنه سبز با انقلاب مردم تونس نوشت: ایران، تونس نیست زیرا بسیج را دارد و ایران تونس نیست زیرا معترضان در تونس مخالفت با حاکمیت را با مخالفت با اعتقادات و فرهنگ مردم همراه نکردند. اما در ایران، اپوزیسیون مهر دین ستیزی را بر روی پرچم و پلاکاردهای خود چاپ کردند، لذا تحرک آنها، این تعبیر را دارد که فساد و فحشا گسترش یابد و مساجد تعطیل شود و به جای آن کاباره و مشروب فروشی احداث شود.
نویسنده بالاترین با اشاره به بسیج ملت در برابر فتنه سبز در حوادثی نظیر 9 دی 88 یادآور شد: برای مردمی که در انتخابات و راهپیمایی های مورد نیاز نظام مانند 9دی بسیج می شوند و حضور فعال دارند، مخالفت با نظام در حکم مخالفت با خدا و پیغمبر و اهل بیت ]علیهم السلام[ محسوب می شود. کشته شدن در راه نظام ولایت فقیه، درجه رفیع شهادت محسوب می شود اما کشته شدن برای طرف مقابل، اتلاف جان و هلاکت به حساب می آید. پایه های حکومت ولایت فقیه، امروز به همین توده فعال وابسته است و نمی توان بی اعتنا به این مسئله، به راحتی به نظام حکومتی جدیدی دست یافت.
این پایگاه ضد انقلابی در مطلب دیگری با تایید بر اینکه «ما بالاترینی ها تبدیل به سوژه های طنز حسین شریعتمداری شده ایم»، نوشت: ما در بالاترین به سروکله هم می زنیم و خبر آن هر چند وقت یکبار در کیهان چاپ می شود. شاید هم آنها در میان ما نفوذی دارند(!)
همزمان با بالاترین، «همدم مصطفوی» از عناصر ضدانقلاب فراری هم به شبکه 5 فرانسه گفته است: حکومت جمهوری اسلامی بر پایه یک شبکه سیاسی، مذهبی، اجتماعی و بسیج بنا شده و سرنگون کردن آن بسیار سخت است.