اخبار گچساران

نماینده گچساران :
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ۱٠:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۱۱/٩
 
     روند اجرایی کارخانه پتروشیمی گچساران مطلوب نیست
 نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات کارخانه پتروشیمی این شهرستان تا حدودی در حال برطرف شدن است ولی روند اجرایی آن مطلوب نیست. سید قدرت اله حسینی شنبه در گفت و گو با ایرنا در گچساران افزود: با توجه به اینکه پتروشیمی این شهرستان نقش اساسی در رفع معضل بیکاری منطقه دارد انتظار می رود مسوولان کشوری برای رفع موانع اجرایی پتروشیمی همکاری لازم را صورت دهند. وی بیان کرد: برای رفع مشکلات پتروشیمی این شهرستان تاکنون 23 جلسه با وزارت نفت داشته ایم و امیدوراین در اینده نزدیک این مشکل برطرف شود.
حسینی ابراز داشت: یکی از مهمترین معضلات اجتماعی در گچساران بیکاری است که تاکنون طبق آمار چهار هزار و 300 نفر بیکار برای اشتغال در این شهرستان نام نویسی کرده اند. وی عنوان کرد: برخی از مردم استان کهگیلویه و بویراحمد وظیفه نمایندگان را پیدا کردن کار برای خودشان می دانند این در حالی است که نمایندگان مسئولیتی بالاتر دارند. حسینی، وظیفه نمایندگان را قانون گذاری و ارایه طرح عنوان کرد و افزود: در مدت 30 ماه مسئولیتم بیشترین مراجعه کنندگان در خواست کار داشته اند.
وی اظهار داشت: در زمان انتخابات قول کار به هیج شهروند گچسارانی و باشتی ندادم و تنها قولی که به مردم شهرستان باشت دادم بحث شهرستان شدن بود که بعد از 77 سال انجام شد. حسینی عنوان کرد: در صورتی که برای رفع معضل بیکاری این شهرستان فکر اساسی نشود به یک معضل بزرگ تبدیل می شود و به همین دلیل مسئولان باید چاره اندیشی کنند