اخبار گچساران

فرمانده انتظامی گچساران
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٥:۱٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۱/٢٤
 

نزاع دسته‌جمعی و سرقت در گچساران رو به کاهش است

فرمانده انتظامی گچساران گفت: آمارها نشان می‌دهد که نزاع دسته‌جمعی و سرقت در گچساران رو به کاهش است.سیدقرت‌الله بیعت‌اصل پیش از ظهر امروز در شورای اداری این شهرستان با تبریک سال جهاد اقتصادی اظهار داشت: مهم‌ترین و اساسی‌ترین رکن جهاد اقتصادی ایجاد امنیت است. بیعت‌اصل افزود: امنیت ارزشمند‌ترین هدیه زندگی از سوی پروردگار بوده و باعث رشد و توسعه جوامع می‌شود. وی گفت: در ایام نوروز در کنار سه محور انتظامی، ترافیکی و اخلاقی اجتماعی، اقدامات تبلیغی و آموزشی گسترده‌ای صورت گرفت و این فرماندهی در شهرستان‌های گچساران و باشت بیش از 10 هزار بسته تبلیغی و آموزشی در بین مسافران و شهروندان توزیع کرد که در کاهش جرایم موثر بود. فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان گچساران، تلاش شبانه‌روزی همکاران خود را دلیل رضایتمندی کنونی مردم این شهرستان از نیروی انتظامی دانست و ابراز داشت: گشت‌های آشکار و پنهان در این ایام به صورت شبانه‌روزی فعالیت داشتند که طبق بررسی‌های انجام شده، رضایتمندی شهروندان و مسافران را در پی داشت.
بیعت اصل افزود: طرح نوروزی مهم‌ترین رزمایش نیروی انتظامی در شهرستان گچساران بود که بهترین هدیه مردم در این رزمایش، لبخند رضایت آنان به نیروی انتظامی است.
وی رضایتمندی مردم را مهم‌ترین هدف نیروی انتظامی در کهگیلویه و بویراحمد به ‌ویژه در حوزه گچساران و باشت عنوان کرد و گفت: نیروی انتظامی برای تحقق این هدف اقدامات ارزنده‌ای را از خود به جا گذاشته است. بیعت‌اصل نخستین اقدام مجموعه خود را حضور در روز اول سال بر روی گلزار شهدا گمنام واقع در دانشگاه آزاد و گلزار شهدای گچساران ذکر کرد و یادآور شد: در تعطیلات نوروزی امسال همه مراکز زیارتی و تفریحی به‌ویژه در روز 13 فروردین ‌ماه زیر پوشش خدمات انتظامی قرار گرفت. این مسئول تأکید کرد که در این مدت هیچ‌گونه گزارشی مبنی بر نزاع‌های دسته جمعی و وقوع سرقت در حوزه استحفاظی گچساران و باشت دریافت نشد. وی در همین زمینه اضافه کرد: نه تنها در تعطیلات نوروز بلکه در همه فصول سال گذشته این جرایم در این شهرستان کاهش محسوس داشته که مردم نسبت به این موضوع بهتر از همه قضاوت خواهند کرد.
فرماندهی نیروی انتظامی گچساران از گشت‌زنی یک هزار و 440 موردی همکاران خود در تعطیلات نوروزی خبر داد و اذعان داشت: این گشت‌ها به ‌صورت محسوس و نامحسوس صورت گرفت.