اخبار گچساران

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران :
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٥:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۱/٢٤
 
ضریب خطا در شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به حداقل ممکن رسید
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران گفت : با برگزاری کلاس های آموزشی فنی ، مدرن کردن تجهیزات کارگاهی و مطابقت عملکرد شرکت با استانداردهای بین المللی ،ضریب خطا در این مجموعه به حداقل ممکن کاهش یافته است . به گزارش روز چهارشنبه ایرنا ' غلامرضا پاکدل' در جمع نیروهای خدماتی و سلامت شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران افزود: با تلاش شبانه روزی و برنامه ریزی دقیق عوامل اجرایی و عملیاتی، تعهداتی که در سال گذشته به این شرکت محول شده بود بصورت صددرصد محقق شد.
وی، بهینه سازی در مصرف سوخت،حرکت به سوی توسعه، کیفیت و کمیت در امر تولید نفت و گاز در شرکت را حاصل همدلی، همسو بودن و اتحاد بین مجموعه بزرگ صنعت نفت وگاز گچساران عنوان کرد .
پاکدل ، نوآوری و خلاقیت در ساخت و بهره برداری از مدرن ترین 'چاه پیمای' نفت منطقه خاورمیانه بدست مهندسین بومی منطقه گچساران را ثمره همدلی، ایثار و توکل به خدا داشتن پرسنل خدوم این مجموعه تولیدی و صنعتی دانست .
وی تصریح کرد: نیروهای اجرایی و عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در سال جهاد اقتصادی با همت و کار مضاعف رهنمود رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را سرلوحه کار خود قرار داده اند.
به گزارش ایرنا ، در این آیین همزمان با هفته سلامت از 300 نفر از نیروهای خدماتی و سلامت شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران تجلیل شد.