اخبار گچساران

جشن فارغ التحصیلی برای140دانش آموخته دانشگاه آزاد گچساران برگزار شد
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٦:٤٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۳/۱
 

 جشن فارغ التحصیلی برای 140نفر از دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران با حضور مسوولان دانشگاه با شکوه خاصی برگزار و به برگزیدگان تندیس فارغ التحصیل اهدا شد. ،رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران در این آیین، پایان یک مقطع تحصیلی را مقدمه حرکت به سوی مقاطع بالاتر توصیف کرد ‏وگفت: دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی با بهره گیری از جدیدترین آموخته های علمی روز جهان توانسته اند در جمع تصمیم سازان میهن اسلامی قرار بگیرند ‏.
دکتر'علی بیژنی' با تاکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی موجب جلوگیری از فرار مغزها شده است افزود: جذب بیش از 30هزار عضو ‏هیات علمی، بالغ برچهار میلیون دانش آموخته و یک میلیون و500 هزار دانشجو نشان توانمندی تولید علم در این مجموعه بزرگ آموزش عالی دانست .
وی تصریح کرد، هدف از دایر کردن دانشگاه آزاد اسلامی بالا بردن سطح فرهنگ جامعه بود که این امر درجامعه محقق شده و به سرعت در حال توسعه و پیشرفت است . 
دانش آموختگان یاد شده در رشته های مهندسی شیمی (پالایش ‏وگاز)،حسابداری،مهندسی صنایع،ارشد شیمی،ادبیات فارسی،الکترونیک،الکتروتکنیک ،مهندسی نفت،شیمی کاربردی ‏،فقه وحقوق اسلامی فارغ التحصیل شدند .