اخبار گچساران

با همت ستاد اجرایی حضرت امام (ره):
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٦:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٥
 
یک مدرسه شش کلاسه در روستای تلخ آب شیرین گچساران بهره برداری شد
مدیرکل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویر احمد گفت: با همت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی حضرت امام (ره) یک باب مدرسه شش کلاسه در روستای 'تلخ آب شیرین 'از توابع شهرستان گچساران احداث و به بهره برداری رسید . خیبر بیدارپور' روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این طرح آموزشی در زمینی به مساحت چهار هزار و 970 متر مربع و زیربنایی 876 متر و 263 متر دیوارکشی با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و 600 میلیون ریال ساخته شده است .
وی تصریح کرد : به منظور حمایت از بخش فرهنگی مناطق دور افتاده و محروم کشور ، بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی حضرت امام (ره) اقدام به ساخت مراکز آموزشی می کند که دبیرستان روستایی 'تلخ آب شیرین' از جمله این طرح ها ست .
وی از ساخت یک باب مدرسه پنج کلاسه توسط بنیاد برکت در روستای 'بوستان ' شهرستان باشت خبر داد و گفت : این طرح آموزشی نیز با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال در حال ساخت است که در سال تحصیلی آینده آماده و به بهره برداری خواهد رسید .
به گزارش ایرنا در مراسم بهره برداری از مرکز آموزشی روستای ' تلخ آب شیرین معاون بنیاد برکت ستاد اجرای حضرت امام (ره) کشور ، مدیر کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویر احمد، بخشدار مرکزی گچساران و برخی از مسوولان محلی حضور داشتند .