اخبار گچساران

مسئول بسیج دانش‌آموزی باشت خبر داد:
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ۸:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٧
 
همکاری 250 دانش‌آموز باشتی در طرح هجرت

 مسئول بسیج دانش‌آموزی باشت از شرکت 250 دانش‌آموز این شهرستان در طرح هجرت 3 دانش‌آموزی خبر داد. فریدون خالویی در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: امسال در طرح هجرت، تعداد هفت فضای آموزشی این شهرستان زیباسازی می‌شود.
وی ابراز داشت: طرح هجرت 3 با مشارکت سازمان نوسازی مدارس، آموزش و پرورش و بسیج سازندگی اجرا می‌شود. فرمانده بسیج دانش‌آموزی باشت با بیان این‌که برای اجرای این طرح بیش از 100 میلیون ریال هزینه می‌شود، افزود: تعداد هفت فضای آموزشی در مناطق مختلف شهری و روستایی دراین شهرستان در طرح هجرت 3 مرمت، زیباسازی و شعارنویسی می‌شوند. خالویی به اهداف مهم این طرح اشاره کرد و عنوان داشت: پر کردن اوقات فراغت دانش‌آموزان، آشنایی دانش‌آموزان با کار گروهی، مهارت‌آموزی و کسب تجربه و همچنین اشتغال‌زایی از مهم‌ترین اهداف اجرای این طرح است. این مقام مسئول در بسیج دانش‌آموزی باشت اضافه کرد: در این طزح 250 دانش‌آموز دختر و پسر از مقاطع تحصیلی راهنمایی و متوسطه شرکت دارند که در مجموع بیش از 3 هزار و 400 نفر روز کار انجام می‌شود.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش‌آموزی امام صادق (ع) باشت خاطرنشان کرد: به جز این فعالیت‌ها، تعداد هشت کلاس در زمینه آموزش مسائل عقیدتی و کمک درسی نیز برای دانش‌آموزان این شهرستان در نظر گرفته شده است.