اخبار گچساران

برای چندمین دوره متوالی :
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٦:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٢٢
 
شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران استاندارد متعدد جهانی را کسب کرد

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شهرستان گچساران گفت: این شرکت تولیدی در راستای رسالت خطیر خود در رسیدن به استانداردهای جهانی و استقرار سیستم های مدیریتی توانست استانداردهای متعدد جهانی را برای چندمین دوره متوالی کسب کند. 'غلامرضا پاکدل' روز سه شنبه در حاشیه آیین اختتامیه برنامه ممیزی تجدید گواهینامه( SGS) شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در گفت و گوی افزود: در این دوره این شرکت تولیدی عظیم ملی ، توانست با انطباق عملکرد سازمان با الزامات استاندارد جهانی هنگام و پنج استاندارد جهانی را برای سیستم خود ارتقاء و حفظ کند. وی از ارتقاء سیستم (مدیریت کیفیت ویژه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی) از علامت استاندارد ایزو 2007 بین المللی به ایزو 2010 خبر داد و گفت: این پیشرفت و ارتقاء با دستور جهاد اقتصادی رهبر معظم انقلاب اسلامی و تلاش شبانه روزی سربازان خط مقدم صنعت نفت گچساران موثر شد . وی تمدید و دریافت گواهینامه (مدیریت کیفیت ، مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای ، مدیریت زیست محیطی و مدیریت ایمنی،بهداشت و محیط زیست را از دیگر دستاوردهای اداره سیستم و بهره وری شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران ذکر کرد .
وی تصریح کرد: این شرکت طی سال های استقرار سیستم های مدیریتی استاندارد بین المللی توانست در فرایندگرایی، نگرش سیستمی ،رضایتمدی مشتری،تعیین اهداف سالیانه ، پیگیری مستمر اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه ، توجه ویژه به مسائل زیست محیطی با تلاش مضاعف مدیران و روسا و کارشناسان این شرکت را محقق کند.
پاکدل ، حرکت در جهت ایجاد محیط کار ایمن با شناسایی خطرات شغلی و کاهش صدمات به انسان،اموال و شهرت سازمان و جلسات منظم بازنگری مدیریتی از جمله نتایج استقرار و و نظارت استاندارد جهانی در این شرکت است. 
برنامه ممیزی تجدید گواهینامه های -QHSE-MS در این دوره چهار روزه از تمام سیستم های اداری، فنی و قسمت های مختلف شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران انجام شده که این شرکت توانست استاندهای مختلف جهانی را برای یک دوره سه ساله کسب کند.