اخبار گچساران

استاندر کهگیلویه وبویراحمد از طرح های عمرانی گچساران بازدید کرد
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ۱٠:٠٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٥/۱
 

استاندار کهگیلویه و بویر احمد و هیات همراه از طرح های عمرانی نیمه تمام شهرستان گچساران بازدید و مشکلات این طرح ها را بررسی کردند.

'اکبر نیکزاد' در سفر یک روزه خود به شهرستان گچساران از طرح دو هزار و 700 واحدی مسکن مهر این شهرستان بازدید و از نحوه پیشرفت کاری و زمان تحویل این واحدهای مسکونی مطلع شد. وی ،در این بازدید از مسوولان اجرایی شهرستان خواست تا هرچه سریع تر زیرساخت های لازم از جمله (آب ، برق ، گاز و تلفن ، معابر و اماکن عمومی سایت مسکونی مسکن مهر گچساران را آماده و و همزمان با تکمیل طرح ها به صاحبان مسکن تحویل داده شود. استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نخسین سفر خود به شهرستان گچساران از بیمارستان 96 تختخوابی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران نیز بازدید و از پشرفت 50 درصدی این مرکز درمانی نیز ابراز رضایت کرد و خواستار اتمام این طرح تا پایان سالجاری شد. نیکزاد، درحین بازدید از طرح عظیم ' زیر گذر' مرکز شهر دوگنبدان از موانع موجود در کارگاه این طرح نیز بازدید و به مسوولان شرکت مخابرات ، گاز و برق خواست تا نسبت به جابجایی شبکه خود از محل کارگاه قدام کنند.
وی ، از مصلی بزرگ شهر دوگنبدان نیز بازدید و از توقف و طولانی شدن این طرح معنوی ابراز تاسف کرد. نیکزاد، خواستار تامین و اختصاص اعتبار لازم برای اتمام و تسریع در تکمیل این طرح مهم برای اجرای فریضه نماز جمعه در شهرستان گچساران شد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در سفر یکروزه خود مشکلات طرح بزرگ پتروشیمی گچساران و دانشکده نفت دوگنبدان را نیز از نزدیک بازدید و دستورات لازم را بریا تسریع این دو پروژه مهم نیز صادر کرد. در سفر یک روزه استاندار کهگیلویه و بویراحمد به شهرستان گچساران معاون عمرانی استانداری ، نماینده مردم شهرستان گچساران در مجلس شورای اسلامی ، مدیر کل صنایع و معادن ، مدیران عامل شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی، مدیر عامل شرکت گاز ، مدیر کل اوقاف و امور خیریه و تعدادی از مسوولان اجرایی استانی و شهرستان گچساران نیز حضور داشتند.