اخبار گچساران

یک فعال سیاسی استان: جریان اصلاح طلبان شکست نخورده است
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٥:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٢/٢٩
 

یک فعال سیاسی کهگیلویه و بویراحمد معتقد است برغم تمامی مشکلاتی که برسر راه جریان اصلاح طلبی در چندساله گذشته بدلیل برخی ندانم کاری ها ایجاد شد اما این جریان به قوت خود باقی است و به راه پرفراز و نشیب خویش نیز ادامه خواهد داد.“غلامرضا تاجگردون” در گفت و گو با سایت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: جریان اصلاح طلبی که از زمان صدر اسلام وجود داشته و مورد تایید پیامبران الهی بوده اکنون مورد تایید اغلب مسوولان نظام است.
وی یکی از امتیازات عمده جریان مذکور را ورود به جریان رقیبی به نام اصولگرا دانست و اظهار داشت: باید پذیرفت که امروزه جریان اصلاح طلبی در دل جریان اصولگرایی رخنه پیدا کرده است.
نامزد انتخابات هشتم مجلس شورای اسلامی در شهرستانهای گچساران و باشت ، نتیجه رخنه جریان اصلاح طلبی به جریان اصولگرایی را پیروزی جریان اصلاح طلبان عنوان کرد.تاجگردون ادامه داد: جریان اصلاح طلبی همواره وجود خواهد داشت هرچند که در این بین ممکن است دچار برخی تحولات شود.
این فعال سیاسی از بوجود آمدن جریانی جدید در دورن جبهه اصولگرایی خبر داد و خاطرنشان کرد: جریان بوجود آمده در این جریان نیز تحولاتی را در آینده نزدیک ایجاد خواهد کرد.
“غلامرضا تاجگردون” معاون سابق سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و نامزد هشتمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت بود که با اختلاف کمتر از یک هزار رای کرسی سبز بهارستان را به رقیب جبهه متحد اصولگرایی خود”سید قدرت اله حسینی” واگذار کرد