اخبار گچساران

موفقیتی دیگر برای فوتبال کهگیلویه و بویراحمد حاصل شد؛
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ۳:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٥/٥
 

‌راهیابی نوجوانان نفت و گاز گچساران به لیگ یک کشور

سخنگوی روابط‌عمومی تربیت‌بدنی کهگیلویه و بویراحمد از راهیابی تیم فوتبال نوجوانان نفت و گاز گچساران به لیگ یک کشور خبر داد.آرمان قنبرزاده پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو ی در یاسوج با اشاره به موفقیت‌های پی در پی تیم‌های فوتلال این استان اظهار داشت: همت و غیرت بازیکنان و همچنین تلاش‌های گسترده مسئولان در هیئت فوتبال این استان و اداره‌کل تربیت‌بدنی موجب دستیابی به این افتخارات شده است. وی گفت: در طی چند روز گذشته در زمینه راهیابی تیم‌های پایه این استان به لیگ‌های برتر و دسته یک کشوری موفقیت‌های چشمگیری حاصل شده که برای توسعه و پیشرفت این رشته ورزشی در استان ما به منزله گامی بلند و اساسی است.
قنبرزاده به موفقیت تیم نوجوانان نفت و گاز گچساران در راه رسیدن به لیگ دسته اول فوتبال کشور اشاره کرد و افزود: مرحله پایانی مسابقات لیگ منطقه‌ای کشور در رده سنی نوجوانان و برای قهرمانی کشور در فصل 90-89 در گروه دوم با میزبانی تیم گسترش فولاد در ورزشگاه راه آهن تبریز برگزار شد. وی گفت: این مسابقات در حالی برگزار شد که تیم فوتبال نوجوانان نفت و گاز گچساران قبل از ظهر سه‌شنبه چهارم مرداد ماه با نتیجه 4 بر صفر بر تیم فوتبال مقاومت کرمانشاه غلبه کرد و به عنوان تیم دوم راهی لیگ دسته یک نوجوانان کشور شد.قنبرزاده تصریح کرد: این مسابقات که با شرکت 5 تیم ابومسلم خراسان، شهرداری تبریز، نفت و گاز گچساران، مقاومت کرمانشاه و گسترش فولاد تبریز به صورت مجتمع و از تاریخ 31 تیر ماه تا 4 مرداد برگزار شد، تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز نیز به عنوان تیم اول از این مرحله صعود کرد.
وی گفت: تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در بازی مقابل تیم‌های شهرداری تبریز و ابومسلم خراسان با نتایج 6 بر یک و 2 بر یک به پیروزی رسید ولی مقابل میزبان مسابقات 2 بر یک بازی را واگذار کرد و به عنوان تیم دوم به این مسابقات راه یافت.
قنبرزاده یکی از دلایل مهم این موفقیت را کادر فهیم و بادانش تیم نفت و گاز گچساران ذکر کرد و عنوان داشت: سرمربیگری تیم فوتبال نفت و گاز گچساران بر عهده حسن کیامرثی بود که سعید قنواتی و فرزاد نیک‌منش به عنوان کمک مربی و فرهنگ علیزاده به عنوان سرپرست وی را همراهی می‌کردند.