اخبار گچساران

منتخب مردم گچساران و باشت در مجلس:
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ۱۱:٤٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٢/۳۱
 

باید زمینه را برای حضورمدیران جوان فراهم کرد

منتخب مردم گچساران و باشت در مجلس هشتم شورای اسلامی معتقد است مسوولان استانی و نمایندگان مجلس هشتم کهگیلویه و بویراحمد باید با همدلی و وحدتی که اکنون بین آنان حکمفرماست تلاش نمایند بسترها و زمینه های حضور مدیران جوان را در پست های کلیدی دستگاههای اجرایی و شرکت های خدماتی این استان فراهم کنند.
“سید قدرت الله حسینی” در گفت و گو با سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، نتیجه حضورمدیران جوان برای تصدی مدیریت ها را ایجاد تحولگرایی و پیشرفت همه جانبه توسعه در بخش های مختلف عنوان کرد.
وی گفت: مدیران جوان با تکیه بر تدین ، تخصص و تعهد می توانند علاوه بر پیشبرد اهداف عالیه نظام و دولت خدمتگزار نهم در سرعت بخشی به رضایتمندی مردم تلاش های بیشتری از خود نشان دهند.
این فعال سیاسی، توسعه همه جانبه در ابعاد متعدد را حق قانونی و شرعی مردم کهگیلویه و بویراحمد ذکر و یادآور شد: شایسته است مسوولان و دولتمردان نیز برای فراهم کردن بسترها و حضور نیروهای جوان در بدست گرفتن مدیریت های ارشد این استان تلاش های مضاعفی نسبت به گذشته از خود نشان دهند.
حسینی افزود: حضور مدیران جوان در کنار مدیران با سابقه و استفاده از تجارب مدیریت های گذشته از راهکارهای عمده حل مشکلات و معضلات هم استانی هاست که در این بین می طلبد مردم نیز برای پیشبرد برنامه های مدیریت های جوان نیز همگام شوند.
منتخب مردم گچساران و باشت در مجلس هشتم شورای اسلامی معتقد است در دولت نهم توجه ویژه ای به جوانان بویژه در واگذاری مسوولیت ها شده ولی برای ارتقای رضایتمندی مردم و توسعه فراگیر، حضور بیشتر جوانان بعنوان مدیران آینده استان کهگیلویه و بویراحمد یک امر ضروری است.
وی گفت: استان ما نیازمند یک تحول اساسی در مدیریت هاست که در این بین نباید برخی تلاش کنند با طرح مسایل حاشیه ای علاوه برایجاد اختلاف ، نارضایتی مردم را نیز فراهم نمایند.
وی براین باوراست با حضور وهمفکری تمامی سلایق و برنامه ریزهای کارشناسی مدون و اصولی می توان بنحو مطلوبتری راه توسعه همه جانبه را در کهگیلویه و بویراحمد فراهم کرد بطوریکه این استان از بن بست محرومیت خارج و راه تکامل و پیشرفت را در پیش گیرد.
حسینی در ادامه شعار برنامه های خود در حوزه انتخابیه گچساران و باشت را “وحدت برای خدمت حول محور عدالت” برشمرد و اظهار داشت: با اتکال به پروردگار و همفکری با دانشگاهیان و نخبگان از هرگرایش فکری و سلایق مختلف سیاسی می توان به پبشبرد اهداف عالیه نظام کمک شایانی نمود.
به گزارش سایت استان کهگیلویه وبویراحمد، “سید قدرت اله حسینی” نامزد جبهه متحد اصولگرایان است که توانست با اختلاف آرای کمتر از یک هزار رای از “غلامرضا تاجگردون” نامزد اصلاح طلبان در حوزه انتخابیه گچساران و باشت پیشی گرفته و نماینده مردم این شهرستانها در مجلس هشتم شورای اسلامی باشد.