اخبار گچساران

کارگاه آموزشی شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در گچساران دایر شد
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٦:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٥/٢٤
 

هادی سیاسی سپاه منطقه گچساران گفت: کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر ادارات ، نهادها و دستگاه های اجرایی این شهرستان در محل باشگاه' فرهنگیان' شهر دوگنبدان تشکیل شد . ' گودرز محمدی' روز دوشنبه افزود : به منظور زنده نگه داشتن راه سید الشهدا (ع) در قیام عاشورا در انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر ، امسال در ماه مبارک رمضان ، کارگاه آموزشی و بازگو کردن نحوه انجام این فریضه واحب الهی برای مسوولان و کارکنان دستگاه های اجرای شهرستان انجام شد .
وی انجام فریضه امربه معروف و نهی از منکر در این مقطع زمانی که استکبار جهانی برای اسلام و دین مبین، خنجر کشیده و فرهنگ امت اسلامی را هدف قرار داده است را ضروری و انکار ناپذیر دانست .
هادی سیاسی سپاه منطقه گچساران تصریح کرد: اگر مسوولان و متولیان فرهنگی در اجرای فریضه امربه معروف و نهی از منکر بدرستی دشمن و اهداف آن را نشناخته باشند در آینده ای نه چندان دور جوانان و نوجوانان پاک مرز و بوم مورد تهاجم شوم فرهنگی غرب قرار خواهد گرفت .
محمدی ، ماه مبارک رمضان را بهترین فرصت برای خودسازی و نهی کردن اعمال ناپسندیده برخی افراد جامعه عنوان کرد و گفت: انجام فریضه الهی در این ماه به خوبی در دل و جان افراد جامعه می نشیند.
به گزارش ایرنا، در کارگاه آموزشی امربه معروف و نهی از منکر شهرستان گچساران ،مسوولان و منتخبین ستاد یاد شده با نحوه اجرای این فریضه الهی در جامعه آشنا شدند .