اخبار گچساران

گچساران رتبه نخست تکریم ارباب رجوع را در کهگیلویه‌وبویراحمد کسب کرد
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٤:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۳/٥
 

مدیر کل ارزشیابی ورسیدگی به شکایات استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت:
ازمجموع پنج شهرستان این استان،شهرستان گچساران از لحاظ تکریم ارباب رجوع رتبه نخست را کسب کرد. به گزارش ایرنا، محمدرضانوذری یک شنبه در نشست کارگروه تحول اداری این استان افزود: براساس نظرسنجی که طی یک سال گذشته در زمینه رضایتمندی مردم از ادارات و دستگاه‌های اجرایی این استان انجام گرفته اداره صنایع و معادن نیز با میانگین نمره ‪ ۸۵/۷۳‬رتبه نخست را به خود اختصاص داده است.

وی بیان کرد: مهمترین هدف از این ارزشیابی در بین ادارات و دستگاه‌های مختلف اجرایی این استان، ایجاد حساسیت بیش از پیش ادارات در این زمینه، شناخت انحرافات و دست یابی به‌نقطه مطلوب و بهبود وضعیت ساختاری آنان است. معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد نیز در این نشست گفت: لازم است که مدیران و مسوولان ادارات و دستگاه‌های اجرایی این استان کارکنان خود را بر لزوم اهمیت وارزش بالای این گونه ارزیابی‌ها بیشتر آگاه کنند.خلیفه خلقی پور افزود: دستگاه‌هایی که میانگین نمرات ارزشیابی آنان در سطح پایین تر قرار دارند می‌توانند با ایجاد برنامه‌ریزی صحیح و تمهیدات لازم نقاط ضعف خود راشناسایی و در رفع مشکلات موجود چاره‌اندیشی کنند.

وی اظهار داشت: تاکنون کارگروه تحول اداری کهگیلویه وبویراحمد آنگونه که شایسته باشد جایگاه واقعی خود را پیدا نکرده وکارایی شایسته‌ای در این راستا نداشته است. خلقی پور ابراز داشت:ادارات ،سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی این استان نیازمند یک تحول اساسی و ساماندهی در زمینه بهبود وضعیت کاری خود وارایه خدمت به مردم هستند.‪‬